Tema

Dvylikos Apaštalų Kvorumas

Vienas iš dvylikos vyrų buvo mokesčių rinkėjas, o keletas kitų buvo žvejai, užsiimantys savo verslu Galilėjos vandenyse. Kai buvo pašaukti tarnauti, jie pasišventė būti liudytojai pasauliui apie tą, kuris juos pašaukė.

Tai buvo dvylika vadovaujančiųjų mokinių, arba „apaštalų“, Jėzaus Kristaus išrinktų prieš beveik du tūkstantmečius.

 

Žmonės, kuriuos šiandien vadiname apaštalais, atėjo iš skirtingų sričių: teisės, verslo, medicinos, mokslo ir teisėsaugos. Kai buvo pašaukti tarnauti, jie taip pat paliko savo gerbiamas profesijas, kad galėtų nuolat tarnauti kaip Kristaus liudytojai.

Tai Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai.

Šiuolaikinis Dvylikos Apaštalų Kvorumas buvo suorganizuotas 1835 metais ir yra tiesioginis Jėzaus Kristaus žemėje įkurtos Bažnyčios atkūrimo pavyzdys.

Dvylikos Apaštalų Kvorumas tai antra pagal svarbą pirmininkaujanti Bažnyčios institucija. Jo nariai tarnauja vadovaujami Pirmosios Prezidentūros, valdančiosios grupės, sudarytos iš trijų vyrų: prezidento ir dviejų patarėjų.

Be savo pagrindinės atsakomybės būti ypatingaisiais Jėzaus Kristaus vardo liudytojais visame pasaulyje, apaštalai dalinasi sunkias valdymo pareigas rūpindamiesi tvarkingu pasaulinės Bažnyčios progresu ir vystymusi.

Taip pat kaip ir jų pirmtakai senovės laikais buvo išsiųsti į visą pasaulį, apaštalai šiomis dienomis keliauja po pasaulį stiprindami ir skatindami Bažnyčios narius, kurdami naujas bendruomenes ir tvarkydami Bažnyčios reikalus. Kartais tai reiškia susitikimus su valstybių vadovais derantis dėl Bažnyčios įkūrimo dar vienoje šalyje.

Dabartiniai Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai:

Prezidentas M. Raselas Balardas

Vyresnysis Džefris R. Holandas

Vyresnysis Dyteris F. Uchtdorfas

Vyresnysis Deividas A. Bednaris

Vyresnysis Kventinas L. Kukas

Vyresnysis D. Todas Kristofersonas

Vyresnysis Nylas L. Andersenas

Vyresnysis Ronaldas A. Resbandas

Vyresnysis Garis E. Styvensonas

Vyresnysis Deilas Dž. Renlandas

Vyresnysis Geritas V. Gongas

Vyresnysis Ulisis Soaresas

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.