Vadovo biografija

Vyresnysis D. Todas Kristofersonas

2008 m. balandžio 5 d. vyresnysis D. Todas Kristofersonas buvo pašauktas į Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Dvylikos Apaštalų Kvorumą. Prieš šį pašaukimą jis tarnavo Septyniasdešimčių Prezidentūroje.

Vyresniajam Kristofersonui tarnaujant Septyniasdešimčių Prezidentūroje, jo atsakomybėje buvo Bažnyčios Šiaurės Amerikos vakarų, Šiaurės vakarų ir Pietryčių kraštai. Jis taip pat tarnavo Šeimos ir Bažnyčios istorijos departamentų atsakinguoju direktoriumi. Anksčiau jis buvo Bažnyčios Pietų Meksikos krašto prezidentas ir gyveno Meksiko mieste.

Prieš pašaukimą tarnauti nuolatiniu visuotiniu įgaliotiniu vyresnysis Kristofersonas dirbo NationsBank Corporation (dabar Amerikos Bankas) pagrindiniu tarybos nariu Šarlotės mieste, Šiaurės Karolinoje. Prieš tai jis buvo vyriausiasis viceprezidentas ir pagrindinis Commerce Union Bank of Tennessee tarybos narys Nešvilyje, kur taip pat buvo aktyvus visuomeninėje veikloje ir tarpreliginėse organizacijose. Nuo 1975 iki 1980 m. vyresnysis Kristofersonas Vašingtone, Kalifornijos valst., dirbo teisės srityje po to, kai 1972-1974 m. baigė stažuotis pas JAV apygardos teisėją Džoną J. Siriką.

Gimęs Amerikan Fork mieste, Jutoje, vidurinę mokyklą baigė Naujajame Džersyje, bakalauro laipsnį įgijo Brigamo Jango universitete, kuriame pelnė Edvino S. Hinklio stipendiją, o teisininko laipsnį – Djuko universitete.

Be kitų pašaukimų, Bažnyčiai jis tarnavo kaip regiono atstovas, kuolo prezidentas bei vyskupas. Būdamas jaunuoliu, tarnavo misionieriumi Argentinoje.

Vyresnysis Kristofersonas su žmona Katerina Džeikob Kristoferson turi penkis vaikus.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.