Tema

Kuolo prezidentas

Kuolo prezidentas yra neprofesionalus kuolo, geografine teritorija panašaus į vyskupiją katalikų bažnyčioje, vadovas. Kuolo prezidentu tarnauja vyras, pašauktas į šias pareigas savanoriu. Jis prižiūri Bažnyčios programų vykdymą paskirtoje geografinėje teritorijoje, kurią sudaro atskiros bendruomenės, vadinamos apylinkėmis, ir yra atsakingas už pagalbą savo kuolo nariams, jiems sekant Jėzumi Kristumi. Jis taip pat prižiūri vyskupų ir apylinkių vadovų veiklą, esant reikalui juos konsultuoja.

Kuolo prezidentui padeda du patarėjai ir 12 vyrų, vadinamų aukštaisiais tarėjais, grupė. Šie vadovai yra pakankamai savarankiški priimti sprendimus dėl narių savo kuoluose. Kuolo prezidentas paprastai tarnauja apie devynerius metus.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.