Vadovo biografija

Vyresnysis Kventinas L. Kukas

2007 m. spalio 6 d. vyresnysis Kventinas L. Kukas buvo palaikytas kaip Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Dvylikos Apaštalų Kvorumo narys. 1996 m. balandį pašauktas visuotiniu įgaliotiniu, jis tarnavo Antrajame, Pirmajame Septyniasdešimčių kvorumuose ir Septyniasdešimčių prezidentūroje.

Būdamas septyniasdešimties nariu, jis tarnavo Filipinų krašto prezidentūroje, Ramiojo vandenyno salų ir Šiaurės Amerikos šiaurės vakarų kraštų prezidentu ir atsakinguoju Misionierių departamento direktoriumi.

Tuo metu, kai buvo pašauktas visuotiniu Bažnyčios įgaliotiniu, jis buvo Sutter Health System valdybos prezidento padėjėjas. Prieš tai jis buvo Kalifornijos sveikatos apsaugos sistemos prezidentas ir vyriausiasis atsakingasis pareigūnas. Dar anksčiau jis buvo verslo teisininkas ir San Francisko įlankos krašto teisinių paslaugų įmonės valdybos partneris. Jis buvo kelių pelno siekiančių ir nepelno korporacijų valdybų narys.

Bažnyčioje jis tarnavo vyskupu, San Francisko kuolo Kalifornijoje prezidentu ir patarėju, Šiaurės Amerikos krašto regiono atstovu ir krašto įgaliotiniu. Būdamas jaunuolis, jis buvo misionierius Britų misijoje.

Jis yra kilęs iš Logano miesto, Jutos valst., politikos mokslų bakalauro laipsnį gavo Jutos universitete, o jurisdikcijos daktaro laipsnį – Stanfordo universitete.

1962 m. lapkričio 30 d. vedė Merę Gedę. Juodu turi tris vaikus.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.