Naujienos

Vatikanas rengia religinių organizacijų atstovų susirinkimą santuokos temai aptarti

Susirinkime taip pat kalbės Prezidentas Henris B. Airingas

14 religijų iš 23 šalių atstovaujantys dvasiniai vadovai ir mokslininkai vėliau šį mėnesį susitiks Vatikane istorinės reikšmės susirinkime, kurį rengia Katalikų bažnyčia aptarti, kaip santuokoje vyras ir moteris papildo vienas kitą. Žinia apie šį susirinkimą buvo paskelbta šiandien Vatikano išplatintame spaudos pranešime.

Susirinkimą, Vatikano pavadintą „kolokviumu“, pradės popiežius Pranciškus. Šiame akademiniame susirinkime skambės religinių atstovų ir mokslininkų pristatymai ir „liudytojų kalbos“. Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčiai atstovaus Pirmosios Prezidentūros narys Prezidentas Henris B. Airingas. Susirinkusiesiems jis kalbės lapkričio 18 d. Jį lydės Dvylikos Apaštalų Kvorumo narys vyresnysis L. Tomas Peris ir Pirmininkaujančios vyskupijos narys Vyskupas Žeralis Kusė.

Susirinkimo metu taip pat įvyks šešių trumpų filmukų apie vyrus ir moteris bei santuoką visame pasaulyje premjeros. Kiekviename filmuke bus rodomi skirtingi interviu su jaunais ir pagyvenusiais, vienišais ir susituokusiais, vyrais ir moterimis, pasauliečiais ir religingais žmonėmis, atstovaujančiais skirtingoms kultūroms, žemynams ir religijoms.

Šiandien Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia išleido šį pranešimą apie dalyvavimą minėtame Vatikane vyksiančiame kolokviume:
„Džiaugiamės, kad šiuo metu, kai visame pasaulyje sparčiai smunka moralinės vertybės, o tradicinių šeimų institutai ir santykiai patiria išmėginimus, galime apjungti jėgas su Katalikų bažnyčia ir kitomis pasaulio religijomis tvirtai ir aiškiai kalbėdami apie santuokos tarp vyro ir moters šventumą.“
Daugiau informacijos apie šį kolokviumą rasite http://www.humanum.it/en/index.html.

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia apie dalyvavimą kolokviume pateiks MormonNewsroom.org svetainėje.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.