Naujienos

Pirmoji Prezidentūra išleido 2020 m. kalėdinę žinią

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra – prezidentas Raselas M. Nelsonas, prezidentas Dalinas H. Ouksas ir prezidentas Henris B. Airingas – penktadienį, lapkričio 27 d., paskelbė kalėdinę žinią. Ji buvo pristatyta keliuose Bažnyčios komunikacijos kanaluose:

Tikroji Kalėdų dvasia pasireiškia dėl Kristaus.

Tikroji Kalėdų dvasia slypi angelo paskelbtuose žodžiuose. „Šiandien Dovydo mieste jums gimė Gelbėtojas. Jis yra Viešpats – Kristus“ (Luko 2:11).

Tikroji Kalėdų dvasia skamba Jėzaus kvietime: „mylė[kite] vienas kitą, kaip Aš jus pamilau“ (Jono 15:12)

Tikroji Kalėdų dvasia yra Tėvo pristatyme: „Stebėkite mano Mylimąjį Sūnų, kuriuo aš labai patenkintas, kuriame pašlovinau savo vardą – jo klausykite“ (3 Nefio 11:7).

Kviečiame visus šį metą ieškoti tikrosios Kalėdų dvasios ir ja dalytis klausant Jo – Jėzaus Kristaus, pasaulio ramybės ir šviesos Kunigaikščio.

DN-26107-LIT.jpg
null
                

Pirmoji Prezidentūra surengs kasmetinio Kalėdinio minėjimo transliaciją sekmadienį, 2020 m. gruodžio 6 d., 18.00 val. MST laiku.

Šioje programoje bus į Kristų sutelktų pranešimų, kuriuos pasakys Bažnyčios visuotiniai įgaliotiniai ir visuotiniai pareigūnai. Skambės kūriniai iš ankstesnių kalėdinių Tabernakulio choro ir Šventyklos aikštės orkestro pasirodymų.
 

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.