Naujienos

Jėzaus Kristaus Bažnyčia pradeda kalėdinę 2020-ųjų metų iniciatyvą

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia oficialiai pradėjo pasaulinę kalėdinę 2020 metų iniciatyvą #ApšvieskPasaulį. Šiuo metu, kai yra didelis visuotinis poreikis, Bažnyčia ragina žmones šių Kalėdų metu šviesą pasauliui skleisti paprastais, prasmingais tarnystės veiksmais.

    

Idėjų, kaip per šias Kalėdas tarnauti kitiems ir apšviesti pasaulį, jau dabar galima rasti JezausKristausBaznycia.org svetainėje, kalendoriuje, kuris siūlo 25 paprastus ir saugius būdus gruodžio mėnesį tarnauti kitiems.

Šiemet taip pat bus rodomas 18-os minučių filmukas apie Kristaus gimimą „Kūdikėlis Kristus, kurį bus galima rasti Bažnyčios svetainėje arba Youtube kanale.

„Šiuo unikaliu ir nerimą keliančiu metu galime paprastais ir natūraliais veiksmais keisti pasaulį, – sakė visuotinis Septyniasdešimties įgaliotinis, vyresnysis Markas B. Nešas. – Galime būti pasauliui spindinti šviesa. Kviečiame visus jungtis prie mūsų šį Kalėdų metą ir apšviesti pasaulį, tarnaujant savo artimui, kaip tai darė Gelbėtojas. Visi kartu 2020-uosius galime užbaigti pozityviai.“

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.