Naujienos

Naujoji Evangelijos biblioteka

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia išleido naują mobiliesiems įrenginiams skirtos nemokamos programėlės „Evangelijos biblioteka“ (Gospel Library) versiją, pasižyminčią patobulinta vizualine sąsaja. 

„Android“ įrenginiuose su lietuviška aplinka ja galima naudotis ir Lietuvių kalba. „Evangelijos bibliotekoje“ nemažas bažnytinės literatūros pasirinkimas. Čia rasite vadovėlius, instrukcijų knygas, leidinius, padedančius stiprinti šeimą, Bažnyčios žurnalus, visuotinių konferencijų medžiagą. Kol kas Šventųjų Raštų knygų lietuvių kalba joje nėra, bet tikimasi greitu laiku sulaukti ir jų. „Evangelijos bibliotekos“ turinys reguliariai atnaujinamas.

Atsivėrus bet kurį leidinį, skaitomą tekstą galima žymėti ir paryškinti, taip pat galima rašyti ir išsaugoti pastabas, pridėti nuorodas, vedančias į eilutes kituose leidiniuose, dalintis ištraukomis su draugais socialiniuose tinkluose.

Programėlė veikia įrenginiuose su šiomis sistemomis: Android, Apple, Windows Phone, BlackBerry, Kindle Fire, telefonuose su JavaME, taip pat ir Windows 8.

 

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.