Naujienos

Bažnyčia pašventino 142-ąją šventyklą

Gilberto šventykla – ketvirta Arizonoje

2014 m. kovo 2 d., sekmadienį, buvo pašventinta 142-oji Bažnyčios ir 4-oji Arizonoje šventykla. Pašventinimo susirinkime pirmininkavo ir antrojoje sesijoje maldą pasakė Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentas Tomas S. Monsonas. Dviejose kitose sesijose pašventinimo maldą sakė jo pirmasis patarėjas Pirmojoje Prezidentūroje Henris B. Airingas.

Maždaug 1 200 bažnyčios narių vaikinų ir merginų iš Gilberto, Čiandlerio ir aplinkinių gyvenviečių atskirame renginyje žodžiais, šokiais ir dainomis paminėjo Arizonos ir Bažnyčios istorijos įvykius. Vaidinimo, kuris buvo rodomas, tema buvo „Gyventi ištikimai“. Jis pasakojo apie įvairių laikotarpių herojus, išlikusius ištikimais tikėjimui.

Prieš šventyklos pašventinimą tris savaites sausio ir vasario mėnesiais trukusių atvirų durų dienų metu ją apžiūrėjo virš 400 000 lankytojų. Kaip ypatingi svečiai atvirų durų dienomis lankėsi Arizonos gubernatorius Žanas Briueris, JAV senatoriai Džonas Makeinas ir Džefas Fleikas, buvusi aukščiausiojo JAV teismo teisėja Sandra Dei Okonor, taip pat daugybė dvasininkų ir visuomenės veikėjų.

Pastarųjų dienų šventųjų šventyklos skiriasi nuo susirinkimų namų ar koplyčių, kuriose nariai renkasi į sekmadienines pamaldas. Šventyklos laikomos Viešpaties namais, kur Kristaus mokymai patvirtinami krikštu ir kitomis šeimą suvienijančiomis apeigomis. Šventykloje Bažnyčios nariai sužino daugiau apie gyvenimo prasmę ir sudaro tarnavimo Jėzui Kristui ir savo artimui sandoras.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.