Pranešimas spaudai

Prie Dvylikos Apaštalų Kvorumo prisijungia nauji apaštalai

2015 m spalio 3 d., šeštadienį, per 185-ąją pusmetinę visuotinę konferenciją Solt Leik Sityje, Jutos valst., buvo pranešta apie tris naujus Dvylikos Apaštalų Kvorumo, vienos iš aukščiausių Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios (mormonų) valdančių organizacijų, narius.

Šie trys  nauji apaštalai tai Ronaldas A. Resbandas, Garis E. Styvensonas ir Deilas Dž. Renlandas. Jie užims paskutinei visuotinei konferencijai pasibaigus mirusių apaštalų L. Tomo Perio, Boido K. Pakerio ir Ričardo G. Skoto vietas.

Šį konferencijos savaitgalį kiekvienas iš jų kalbės klausytojams visame pasaulyje, o po šeštadienio popietinės sesijos atsakys į spaudos atstovų klausimus.

Dvylikos Apaštalų Kvorumo narį pakeičiantis asmuo pašaukiamas Bažnyčios prezidento, gavusio įkvėpimą skirti šį pašaukimą. Naujasis Dvylikos narys gali būti pašauktas iš visuotinių įgaliotinių, patyrusių Bažnyčios vadovų, arba iš viso pasaulio eilinių Bažnyčios narių.

Dvylikos Apaštalų Kvorumas yra antrasis iš aukščiausiųjų pirmininkaujančių Bažnyčios valdymo organų. Be jų pagrindinės atsakomybės būti ypatingais Jėzaus Kristaus liudytojais visame pasaulyje, apaštalai užima vadovaujamas pareigas prižiūrėdami Bažnyčios programas ir jos pasaulinį vystymąsi.

Vyresnybė Dvylikos Kvorume priklauso nuo apaštalo pašaukimo datos, bet ne nuo jo amžiaus. Dabartiniai Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai:

Prezidentas Raselas M. Nelsonas
Vyresnysis Dalinas H. Ouksas
Vyresnysis M. Raselas Balardas
Vyresnysis Robertas D. Heilsas
Vyresnysis Džefris R. Holandas
Vyresnysis Deividas A. Bednaris
Vyresnysis Kventinas L. Kukas
Vyresnysis D. Todas Kristofersonas
Vyresnysis Nylas L. Andersenas
Vyresnysis Ronaldas A. Resbandas
Vyresnysis Garis E. Styvensonas
Vyresnysis Deilas Dž. Renlandas

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.