Naujienos

Bažnyčia skelbia Velykų iniciatyvą „Todėl, kad Jis gyvas“

2015 m. kovo 28 d., šeštadienį, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia pradėjo į Jėzaus Kristaus mokymus sutelktą Velykų iniciatyvą. Tikimasi, kad ši iniciatyva, pavadinta „Todėl, kad Jis gyvas“, per socialinius tinklus, mėnesį trunkančias ekspozicijas atrinktuose lankytojų centruose, nariams ir misionieriams skirtas priemones ir  per reklamą internete pasieks milijonus.
 
Kovo 28 dieną Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra elektroniniu paštu išsiuntė laišką, kviečiantį dalyvauti šioje iniciatyvoje. Šis projektas taip pat pristatytas kovo mėnesio „Lianonos“ numeryje.
 
„Kaip Viešpaties Jėzaus Kristaus pasekėjai šiomis pastarosiomis dienomis, esame taip pat įpareigoti liudyti apie Gelbėtojo Apmokėjimo ir Prisikėlimo tikrumą. […] Kaip tie laikų viduryje atsiųsti angelai, mes taip pat pareiškiame: „Jis prisikėlė“ [žr. Mato 28:6]. Jis gyvas. Ir todėl, kad Jis yra gyvas, mes taip pat galime patirti „ramybę šiame pasaulyje ir amžinąjį gyvenimą ateinančiame pasaulyje“ (DS 59:23)“, – žurnalo „Ensign“ kovo mėnesio numeryje pareiškė vyresnysis Raselas M. Nelsonas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo.  
 
„Šia žinia beveik kiekvienoje pasaulio šalyje kviesime visus sužinoti daugiau apie Jėzų Kristų ir kasdieniame gyvenime sekti Jo pavyzdžiu“, – pridūrė Bažnyčios misionierių departamento žiniasklaidos vadovas Gregas Drubėjus. 

Drubėjus paaiškino, kad šią iniciatyvą įkvėpė 2000 m. sausį paskelbtas dokumentas „Gyvasis Kristus“. „Šis unikalus dokumentas, pasirašytas gyvųjų pranašų, regėtojų ir apreiškėjų, liudijančių taip, kaip tik jie gali paliudyti apie Jėzų Kristų, tapo įkvėpimu, pagrindu ir kvietimu, kurį norime pasiūlyti pasauliui“, – sakė jis.

Nuo kovo 28 d., šeštadienio, „Todėl, kad Jis gyvas“ medžiaga kasdien bus talpinama socialiniuose tinkluose. Jos turinį sudarys mums prieinamų kasdienio gyvenimo palaimų pavyzdžiai. Platinančius informaciją internete kviečiame savo pranešimuose naudoti saitažodžius (hashtags) #TodėlKadJisGyvas, arba #BecauseHeLives. Šiomis įkvepiančiomis žinutėmis bus galima dalintis visus metus.

Bažnyčia sukūrė svetainę HeLives.mormon.org, kurioje demonstruojamas filmukas „Because He Lives“, pasakojantis apie Jėzaus Kristaus mokymų paieškas, pažinimą ir sekimą jais ir viskuo, ką Jis padarė įmanomu per savo Apmokėjimą. Bus atpasakota kiekviena paskutinės Gelbėtojo gyvenimo savaitės diena.
 
Abi svetainės ir daugiau nei dviejų minučių trukmės filmukas yra parengti 21 kalba: albanų, anglų, armėnų, belgų, indoneziečių, ispanų, italų, japonų, kinų, korėjiečių, latvių, lenkų, portugalų, prancūzų, rusų, sebuanų, švedų, tagalogų, tajų, ukrainiečių, bei vokiečių.

Pirmąją Velykų iniciatyvą, pavadintą „Because Of Him“ (Jo dėka), savaitę trukusia akcija Bažnyčia pradėjo 2014 m. YouTube buvo demonstruojamas filmukas, sulaukęs daugiau kaip 5 milijonų peržiūrų.

 
Per socialinius tinklus, ekspozicijas lankytojų centruose ir per nariams bei misionieriams skirtas priemones gruodį vykusi mėnesio trukmės iniciatyva „He Is The Gift“ (Dovana yra Jis) pasiekė milijonus. Filmuką peržiūrėjo daugiau kaip 33 milijonai. Kalėdų iniciatyva buvo sutelkta į Dangiškojo Tėvo meilę, išreikštą per šventą Jėzaus Kristaus dovaną.  

„Taigi, kiekviena iš šių iniciatyvų ir net pasirengimas 2015 m. Kalėdoms šiomis žiniomis papildys viena kitą, sutelkdamos dėmesį į Jėzų Kristų“, – sakė Drubėjus. 

Papildomi šaltiniai

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.