Pranešimas spaudai

Visame pasaulyje žinomas Mormonų Tabernakulio choras keičia pavadinimą

Pakeitimas daromas patikslinus Bažnyčios pavadinimą

Visame pasaulyje žinomas Mormonų Tabernakulio choras dabar vadinsis „Šventyklos aikštės Tabernakulio choras“ (The Tabernacle Choir at Temple Square). Toks pakeitimas įvyko po prezidento Raselo M. Nelsono 2018 m. rugpjūčio mėn. pareiškimo, kuriame prašoma vartoti pilną Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios, choro rėmėjos, pavadinimą.

Choro prezidentas Ronas Džeretas sakė: „Naujasis Tabernakulio choro pavadinimas po tiek daug metų yra permaina. Pavadinimas gali keistis, bet visa kita, ką žmonės žino apie chorą ir kas jiems patinka, ne tik nesikeis, bet gerės ir gerės.“

     Džeretas sakė: „Visada žvelgiame į priekį, esame susitelkę į tai, kas nesikeičia: pasaulinio lygio muzikalumas, įkvepiančios aranžuotės ir programos, mūsų kassavaitinių transliacijų „Muzika ir žodis“, prasidėjusių prieš 90 metų, tradicijos tęsimas.“

1929 m. pradėta populiari programa „Muzika ir žodis“ dabar kas savaitę transliuojama jau 90-tus metus. Tai visoje istorijoje ilgiausiai egzistuojanti transliuojama laida. Visuotinę programą sudaro choro ir Šventyklos aikštės orkestro kūriniai, kuriems akompanuojama Tabernakulio vargonais, ir trumpa įkvepianti žinia.

Muzikos vadovas Mekas Vilbergas sakė, kad programos klausytojų auditorija ir toliau auga: „Programa „Muzika ir žodis“ dėl daugelio priežasčių aktuali visame pasaulyje; jos muzika ir pamokymai suteikia vilties, džiaugsmo ir paguodos. Kiekvienoje transliacijoje choras ir orkestras tarsi stovi ant savo pirmtakų pečių, kad klausytojai išgirstų aukščiausios kokybės muziką ir būtų įkvėpti.

Daugiau informacijos apie chorą:

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.