Pranešimas spaudai

Pastarųjų dienų šventieji iškilmingame susirinkime palaiko naują Pirmąją Prezidentūrą

Du nauji vadovai paskirti į Dvylikos Apaštalų Kvorumą

Šeštadienį, 2018 m. kovo 31 d., iškilmingame viso pasaulio Bažnyčios narių susirinkime prezidentas Raselas M. Nelsonas buvo palaikytas pranašu, regėtoju, apreiškėju ir Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentu.

Dalinas H. Ouksas buvo palaikytas pirmuoju patarėju ir Henris B. Airingas antruoju patarėju Pirmojoje Prezidentūroje – aukščiausiame Bažnyčios valdymo organe.

 

Nauja Pirmoji Prezidentūra buvo įvardyta ir pristatyta žiniasklaidai sausio 16 d., bet Bažnyčios kasmetinės visuotinės konferencijos šeštadienio rytinėje sesijoje, vykusioje Konferencijų centre Solt Leik Sityje, viso pasaulio pastarųjų dienų šventieji galėjo pirmą kartą viešai palaikyti savo naują vadovybę.

Šeštadienio ryto iškilmingame susirinkime taip pat buvo paskelbti du nauji Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai. Vyresnysis DžeritasV. Gongas ir vyresnysis Ulisis Soaresas buvo palaikyti naujausiais to kvorumo nariais. Jie užėmė po prezidento Tomo S. Monsono ir vyresniojo Roberto D. Heilso mirties atsiradusias vakansijas.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.