Tema

Mokytojas

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčioje žodis mokytojas turi dvi reikšmes:

  1. Pareigos Aarono kunigystėje, dažniausiai užimamos 14 ir 15 metų amžiaus vaikinų. Sekmadieninių pamaldų metu mokytojai paruošia sakramento (Komunijos analogo) duoną ir vandenį. Šie jaunuoliai taip pat gali tarnauti namų mokytojais ir lankyti vietinės bendruomenės narius. Vietos bendruomenėse mokytojai renkasi į kvorumus. Šiose nedidelėse grupėse jaunuoliai mokosi vadovavimo įgūdžių kartu tarnaudami, dalyvaudami veiklose ir padėdami vienas kitam gyventi pagal Jėzaus Kristaus Evangeliją.
  2. Asmuo, Bažnyčioje vedantis pamoką. Gali vesti pamokas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Paprastai tos pamokos vyksta kaip sekmadieninių pamaldų dalis, o jų tikslas yra sustiprinti narių tikėjimą ir pagerinti Raštų ir Bažnyčios doktrinos žinias.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.