Tema

Misionierių ruošimo centrai

Kiekvieną savaitę apie 500 Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios jaunuolių ir merginų nuo 18 iki 25 metų amžiaus palieka šeimas, draugus, mokslo įstaigas arba darbą ir vyksta į vieną iš 15 po visą pasaulį išsidėsčiusių misionierių ruošimo centrų (kartais dar vadinamų MTC).

Prieš išvykdami į ruošimo centrą misionieriai iš Bažnyčios Prezidento Solt Leik Sityje gauna paskyrimo laišką, kuriame nurodoma, kur jie tarnaus dvejus metus (jaunuoliai) arba 18 mėnesių (merginos).

Maždaug 80 procentų misionierių yra apmokomi didžiausiame Bažnyčios ruošimo centre Provo mieste, Jutos valst. Vienu metu jame gyvena vidutiniškai 2 700 misionierių, o per metus iš viso mokosi 24 000.

Ruošimo centruose misionieriai lanko religines ir kalbos pamokas, tobulina mokymo įgūdžius. Taip pat, prieš išvykdami į daugiau nei 120 šalių, jie susipažįsta su vietovių ir šalių, kuriose tarnaus, kultūra ir išsiugdo joms pagarbą. Apmokymas trunka nuo trijų savaičių iki trijų mėnesių, atsižvelgiant į poreikį mokytis kalbą.

Taip pat skaitykite: Misionierių programa

Papildomi šaltiniai

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.