Naujienos

Ketvirtajame „Book of Mormon Videos“ sezone Jėzus Kristus aplanko senovės Amerikos gyventojus

Šia Raštais paremta produkcija tęsiamas ketvirtasis iš penkių „Book of Mormon Videos“ sezonų, apimantis 3 Nefio knygą

Netrukus po Jėzaus Kristaus nukryžiavimo ir prisikėlimo, vienos senovės Amerikos civilizacijos gyventojai kalbėjosi tarpusavyje ir „išgirdo balsą, tarsi jis sklistų iš dangaus“ ir „[pa]žiūrėjo … iš kur sklido garsas“.

Dievo Tėvo balsas paskelbė: „Stebėkite mano mylimąjį Sūnų, kuriuo Aš labai patenkintas, kuriame Aš pašlovinau savo vardą – Jo klausykite.“ Po kelių akimirkų „jie pamatė vyrą, besileidžiantį iš dangaus; Jis vilkėjo baltu rūbu; ir jis nusileido ir atsistojo jų viduryje“.

Pasak Mormono Knygos – Dar vieno Jėzaus Kristaus testamento, (3 Nefio 11:3, 5, 7–8) tas vyras buvo prisikėlęs Gelbėtojas.

Kaip prisikėlusio Gelbėtojo apsilankymo ir Jo tarnystės Vakarų pusrutulio žmonėms iliustracija šiuo metu rengiamas ciklo „Book of Mormon Videos“ ketvirtasis sezonas, o pirmojo epizodo debiutas įvyks 2022 m. pabaigoje.

„Žinau, kad filmavimo komandos nariai, taip pat ir aktoriai, turėjo daug bemiegių naktų. Pabundu trečią valandą ryto vien tam, kad įsitikinčiau, „ar tai patiks Dangiškajam Tėvui?“ – filmavimo aikštelėje kalbėjo pagrindinis vaizdo įrašų ciklo režisierius Bleiras Trėjus (Blair Treu).

Vaizdo įrašai buvo filmuojami netoli Springvilio, Jutos valstijoje, kur gamybinio personalo darbuotojai pastatė lauko dekoracijas, vaizduojančias šventyklą žemėje, Mormono Knygoje vadinamoje „Dosniąja“, ir kitus senovinius statinius. Daugiau nei 1 000 aktorių, darbuotojų ir filmavimo grupės narių drauge stengiasi vizualiai atkurti pranašystes ir liudijimus apie prisikėlusį Dievo Sūnų, nužengusį iš dangaus, kad susitiktų su Naujojo pasaulio žmonėmis ir jiems tarnautų.

Vyresnysis Dyteris F. Uchtdorfas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo ir jo žmona Harietė apsilankė filmavimo aikštelėje ir pasikalbėjo su aktoriais bei filmavimo grupe. Vyresnysis Uchtdorfas yra šį projektą prižiūrinčios Bažnyčios Kunigijos ir šeimos departamento Vykdomosios tarybos pirmininkas.

Apsilankęs čia, vyresnysis Uchtdorfas išreiškė dėkingumą „už atsidavimą ir profesionalumą visiems, kurie dalyvauja šiame svarbiame Mormono Knygos vaizdo produkcijos procese“.

Mormono-Knyga,-4-sezonas

Vyresnysis Dyteris F. Uchtdorfas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo ir jo žmona Harietė duoda interviu Bažnyčios socialinės žiniasklaidos komandos nariui per ciklo „Book of Mormon Videos“ 4–ojo sezono filmavimą 2021 m. liepos 14 d., trečiadienį, netoli Springvilio, Jutos valstijoje. ©2021 Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

„Jausmas toks, lyg ši žemė būtų šventa … dėl to, ką čia vaizduojate“, – kalbėdamas su aktoriais ir filmavimo grupe sakė vyresnysis Deilas Dž. Renlandas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo.

Book of Mormon videos, 4 sezonas

Vyresnysis Deilas Dž. Renlandas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo ir jo žmona Rūta per ciklo „Book of Mormon Videos“ ketvirtojo sezono filmavimo pertrauką aplanko aktorius ir filmavimo komandą. 2021 m. liepos 19 d., pirmadienis, netoli Springvilio, Jutos valstijoje. ©2021 Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

„Tai žinia apie Kristų kaip Bažnyčios centrą, Evangelijos centrą, iš tikrųjų [nefitų] pasaulio centrą“, - teigė vyresnysis Kevinas S. Hamiltonas (Kevin S. Hamilton), visuotinis Septyniasdešimčių įgaliotinis, kuris taip pat yra „Book of Mormon Videos“ bibliotekos iniciatyvinio komiteto narys.

2021 m. liepos viduryje netoli Springvilio, Jutos valstijoje, filmuojant ciklo „Book of Mormon Videos“ 4-ąjį sezoną, su filmavimo komandos nariais ir aktoriais susitiko visuotinės Paramos bendrijos prezidentūros narė prezidentė Džina B. Bingam.

Taip pat filmuojamos ir kitos scenos iš 3 Nefio knygos Mormono Knygoje. Potyriai su Gelbėtoju, panašūs į Jėzaus Kristaus pasekėjų Jeruzalėje, apima Jo palaiminimą ir tarnavimą vaikams (3 Nefio 17:11), ligonių ir prislėgtųjų gydymą (3 Nefio 17:7) ir 12 apaštalų pašaukimą mokyti Jo Evangelijos (3 Nefio 19:4).

Šių Raštais paremtų vaizdo įrašų tikslas – padėti pastarųjų dienų šventiesiems ir Bažnyčios draugams sustiprinti tikėjimą Jėzumi Kristumi.

„Filmuojuosi dar tik kelias dienas, tačiau tai buvo neįtikėtina patirtis – darbuotis su kitais aktoriais ir filmavimo komanda, kurie čia susirinko dėl vienos priežasties“, – kalbėjo prisikėlusio Jėzaus Kristaus vaidmenį atliekantis Entonis Batersas (Anthony Butters) iš Oklando (Naujoji Zelandija).

Batersas pasakojo, kad grimo meistrai pagamino jo rankų ir kojų protezus, kad atvaizduotų žaizdų žymes, likusias ant Jėzaus Kristaus kūno po nukryžiavimo. 34 metų aktorius pridūrė, kad nors fizinis pasiruošimas buvo ilgas ir sunkus, tačiau dangiškoji pagalba jam padėjo visais kitais pasiruošimo aspektais.

„Viliuosi, kad tai padės žmonėms sužinoti apie Gelbėtoją ir Jo meilę jiems“, – kalbėjo scenarijaus prižiūrėtoja Penė Džonson (Penny Johnson).

Ankstesnius sezonus galite rasti YouTube kanale „Book of Mormon Videos“ (anglų ir rusų kalbomis), ChurchofJesusChrist.org (anglų ir rusų kalbomis) arba programėlėje „Evangelijos biblioteka“ ir kitomis kalbomis.

Kaip ir pirmuosius du šio ciklo sezonus, nauji epizodai vienu metu bus publikuojami 15 kalbų, įskaitant kantono kinų, sebuanų, anglų, prancūzų, vokiečių, italų, japonų, korėjiečių, mandarino kinų, portugalų, rusų, samojiečių, ispanų, tagalų ir tongiečių kalbas.

2022 m. bus filmuojami dar vieno sezono epizodai pagal kitus senovės pranašų metraščius, įskaitant Mormono ir Etero mokymus bei kitas istorijas iš Mozijo, Almos ir Helamano knygų.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.