Pranešimas spaudai

Kaip COVID-19 paveiks 2020 m. balandžio visuotinę konferenciją

Sesijos vyks virtualiai, nariai nesirinks Konferencijų centre Solt Leik Sityje, kuolų centruose ar susirinkimų namuose tuose kraštuose, kuriuose išplitęs COVID-19

Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios Pirmoji Prezidentūra ir Dvylikos Apaštalų kvorumas trečiadienį, 2020 m. kovo 11 d., išsiuntė šį laišką Bažnyčios nariams visame pasaulyje. Bažnyčios vadovai paskelbė apie 2020 m. balandžio visuotinės konferencijos formato pakeitimus. (Taip pat žr. du kitus trečiadienį išsiųstus Pirmosios Prezidentūros laiškus, kuriuose kalbama apie apie svarbius tarnavimo misionierių rengimo centruose pakeitimus ir apribojimus gausiems narių susirinkimams.)

Brangūs broliai ir seserys,

Esame labai susirūpinę dėl COVID-19 keliamo visuotinio ligos plitimo. Konsultavomės su pasaulio vyriausybių, bažnytiniais ir medicinos organizacijų vadovais ir pamaldžiai apsvarstėme esamas aplinkybes. Norime būti geri pasaulio piliečiai ir daryti viską, ką galime, kad būtų galima suvaldyti šią užkrečiamą ligą. Esame labai dėkingi už daugelį žmonių, kurie nenuilstamai dirba siekdami pašalinti šį pavojų žmonių sveikatai. Meldžiamės už juos ir už visus kenčiančiuosius.

Siekdami padėti suvaldyti šią problemą, manome, kad protinga apriboti dalyvavimą artėjančioje 2020 m. balandžio visuotinėje konferencijoje. Planuojame vesti visas penkias tos konferencijos sesijas Konferencijų centre. Visuotiniai įgaliotiniai, visuotiniai pareigūnai ir jų sutuoktiniai, muzikantai, chorai, technikos specialistai ir kiti dalyvaus taip, kaip jiems paskirta. Tačiau konferencija po pasaulį bus platinama tik naudojantis technologijomis. Žiūrovai nebus įleidžiami į Konferencijų centrą Solt Leik Sityje, į kuolų centrus ar susirinkimų namus vietovėse, kuriose yra pavojus užsikrėsti. Į klausimus apie kitus didelius Bažnyčios narių susibūrimus bus atsakyta atskirais pranešimais.

Gyvename nepaprastu laiku. Viešpats palaimino mus technologijomis ir galimybėmis dalyvauti ir gauti Bažnyčios vadovų žinias visose pasaulio vietose. Šioje ypatingoje konferencijoje bus paminėtos 200-osios Pirmojo Regėjimo ir Jėzaus Kristaus Evangelijos sugrąžinimo šiomis paskutinėmis dienomis metinės.

Kviečiame visus toliau ruoštis šiai konferencijai. Kai tai darysime, būsime palaiminti galėdami išgirsti Viešpaties žodį ir dalyvauti visuotinėje konferencijoje, kuri bus ne tik įsimintina, bet ir nepamirštama.

Nuoširdžiai,

Pirmoji Prezidentūra ir Dvylikos Apaštalų Kvorumas

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.