Pranešimas spaudai

COVID-19 poveikis misionierių mokymo centrams

Nuo 2020 m. kovo 16 d. visi misionieriai, turėję vykti į misionierių rengimo centrus Prove, Jutoje arba Prestone, Anglijoje, bus mokomi nuotoliniu būdu pasitelkus vaizdo konferencijas

Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios Pirmoji Prezidentūra ir Dvylikos Apaštalų kvorumas trečiadienį, 2020 m. kovo 11 d., išsiuntė šį laišką Bažnyčios nariams visame pasaulyje. Vyriausieji vadovai paskelbė apie svarbius tarnavimo misionierių rengimo centruose pakeitimus Prove, Juoje, ir Prestone, Anglijoje. (Taip pat žr. du kitus trečiadienį išsiųstus Pirmosios Prezidentūros laiškus, kuriuose kalbama apie svarbius 2020 m. balandžio visuotinės konferencijos formato pakeitimus ir apribojimus gausiems narių susirinkimams.)

Brangūs broliai ir seserys,

Rūpinimasis misionierių ir tų, su kuriais jie susitinka, sveikata ir saugumu Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčiai yra gyvybiškai svarbus. Dėl COVID-19 paplitimo mes konsultavomės su pasaulio vyriausybių, bažnytiniais ir medicinos organizacijų vadovais. Pamaldžiai apsvarstėme šią besikeičiančią situaciją ir imamės papildomų veiksmų misionierių mokymo centruose, kad apsaugotume misionierius ir užkirstume kelią galimam viruso plitimui.

Nuo 2020 m. kovo 16 d. visi misionieriai, turėję vykti į misionierių rengimo centrus Prove, Jutoje arba Prestone, Anglijoje, bus mokomi nuotoliniu būdu pasitelkus vaizdo konferencijas. Kiti misionierių rengimo centrai ir toliau veiks kaip įprasta, tačiau jie nepriims misionierių iš regionų, kuriuose vyriausybės pareigūnai riboja veiklą. Tų kraštų misionieriai taip pat bus mokomi pasitelkus vaizdo konferencijas.

Tikime, kad ši laikina virtuali mokymo programa padės paruošti misionierius tarnauti paskirties vietose ir sumažins riziką, susijusią su užkrečiamosiomis ligomis.

Artėjant misijos pradžios datai, kiekviena misionierius gaus konkrečią informaciją apie mokymo trukmę, tvarkaraščius ir kitus klausimus. Baigę mokymus nuotoliniu būdu misionieriai vyks tiesiai į paskirtas misijas.

Mes ir toliau atidžiai stebėsime įvykius ir, prireikus, imsis tolesnių pakeitimų.

Mylime savo misionierius ir jų šeimas ir esame dėkingi už jų norą tarnauti Viešpačiui. Tikimės, kad jie pasinaudos šia unikalia mokymo patirtimi, ruošiančia nuostabiam į Kristaus panašios tarnystės laikotarpiui.

Nuoširdžiai,

Pirmoji Prezidentūra ir Dvylikos Apaštalų Kvorumas

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.