Pranešimas spaudai

Daugiau misionierių darbo pakeitimų

Ateinančiomis savaitėmis nemažai daliai misionierių greičiausiai reikės grįžti į savo šalis ir jose tęsti tarnybą

 

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra ir Dvylikos Apaštalų Kvorumas 2020 m. kovo 20 d. išsiuntė šį laišką pastarųjų dienų šventiesiems visame pasaulyje. Skaitykite naujausią informaciją apie tai, kaip COVID-19 daro įtaką šventiesiems visame pasaulyje.

Brangūs broliai ir seserys!

Labai rimtai žiūrime į misionierių ir tų, kuriuos jie moko, sveikatą ir saugumą. Visame pasaulyje atsirandantys greitai besikeičiantys patarimai dėl kelionių ir apribojimai kelia rimtų logistinių ir kitokių iššūkių. Todėl imamasi šių laikinų pakeitimų:

  • Ateinančiomis savaitėmis, priklausomai nuo situacijos pasaulyje, nemažai daliai misionierių greičiausiai reikės grįžti į savo šalis ir jose tęsti tarnybą. Tai bus daroma sistemingai, atsižvelgiant į kelionių apribojimų skubumą, pavojaus dėl COVID-19 didumą ir kitas aplinkybes.
  • Grįžę misionieriai 14 dienų praleis saviizoliacijoje, tada, priklausomai nuo vietos aplinkybių, gali būti paskirti tarnauti savo gimtojoje šalyje.
  • Į Jungtines Valstijas grįžtančių ar jose tarnaujančių misionierių tarnybos laikas greičiausiai bus sutrumpintas, kad būtų galima sutikti didelį skaičių iš viso pasaulio grįžtančių misionierių.
  • Misionierių rengimo centrai (MRC) visame pasaulyje nebepriims naujų misionierių. MRC misionierių mokymai vyks pasitelkiant technologijas, o misionieriai į jiems paskirtas misijas bus išsiųsti, kai tik bus įmanoma.

Įvertinus besikeičiančias sąlygas, bus atlikti tolesni būtini pakeitimai.

Mylime savo misionierius ir meldžiamės už juos ir jų šeimas. Esame dėkingi už nuolatines tėvų, artimųjų ir Bažnyčios narių maldas bei palaikymą ir dedame visas pastangas, kad padėtume jiems likti saugiems ir sveikiems šiais sudėtingais laikais.

Nuoširdžiai

Pirmoji Prezidentūra ir Dvylikos Apaštalų Kvorumas

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.