Naujienos

Fort Loderdeilyje, Floridoje Bažnyčia pašventino 143-ią šventyklą

Šeštadienį, 2014 m. gegužės 4 d. buvo pašventinta 143-ia (Floridoje antra) Bažnyčios šventykla. Pašventinimo ceremonijoms pirmininkavo Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmosios Prezidentūros antrasis patarėjas, Prezidentas Dyteris F. Uchtdorfas.

Kartu su prezidentu Uchtdorfu dalyvavo vyresnieji D. Todas Kristofersonas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo, Ronaldas A. Resbandas iš Septyniasdešimčių prezidentūros ir Septyniasdešimties narys Kentas F. Ričardsas bei pirmininkaujantis Bažnyčios vyskupas Garis E. Styvensonas.

Per tradicinę kertinio akmens ceremoniją, kai buvo įmūrijamas paskutinis blokelis, Prezidentas Uchtdorfas atkreipė susirinkusiųjų dėmesį į akivaizdų skirtumą tarp tuo metu tvyrojusio žydro dangaus ir prieš dieną buvusių oro sąlygų. „Galbūt [lietus] <…> yra dėl šio didingo Fort Loderdeilio šventyklos pašventinimo dangaus pralietos džiaugsmo ašaros.“

Dieną prieš šventyklos pašventinimą Deivio mieste, Floridoje, Novos Pietryčių universitete maždaug 1 200 vietos jaunimo atstovų dalyvavo kultūros šventėje. Programos metu žodžiais, šokiais ir dainomis buvo vaizduojamas Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios pietų Floridoje kultūros paveldas ir istorija.

Šventykla tarnaus maždaug 25 000 Bažnyčios narių bendruomenėms pietų Floridoje. Floridoje veikia dar viena šventykla – Orlando Floridos šventykla. Ji buvo pašventinta 1994 metais.

Pastarųjų dienų šventųjų šventyklos skiriasi nuo susirinkimų namų ar koplyčių – vietų, kuriose nariai renkasi į sekmadienines pamaldas. Šventyklos laikomos Viešpaties namais, juose Kristaus mokymai patvirtinami krikštu ir kitomis šeimas suvienijančiomis apeigomis. Šventykloje Bažnyčios nariai daugiau sužino apie gyvenimo prasmę ir sudaro sandoras, kad seks Jėzumi Kristumi ir tarnaus savo artimui.

 

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.