Tema

Šeimos istorijos centrai

126 šalyse veikia 4 600 FamilySearch biurų, kuriuose bet kas gali naudotis genealoginiais užrašais ir gauti pagalbą, dirbdamas prie savo šeimos istorijos. Tarp šių centrų yra garsioji Šeimos istorijos biblioteka Solt Leik Sityje, svarbūs regioniniai centrai tokiose vietovėse kaip Mesa, Arizonos valst., ir Losandželas, Kalifornijos valst., bei mažesni centrai, paprastai įsikūrę pastarųjų dienų šventųjų maldos namuose.

Šeimos istorijos centrais visi gali naudotis laisvai ir nemokamai, o juose dirba apmokyti savanoriai. Kiekvienas biuras naujiems ir patyrusiems šeimos istorikams siūlo pagalbą ir įrankius, padedančius sužinoti daugiau apie savo protėvius.

Tokie centrai leidžia nemokamai naudotis prenumeruojamomis genealoginėmis svetainėmis. Besidarbuojantiems šioje srityje už nedidelį mokestį leidžiama naudotis milžinišku Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios surinktu 2,5 milijonų mikrofilmų iš daugiau kaip 100 šalių rinkiniu.

Kai kurios viešosios bibliotekos ir istorijos bendrijos Jungtinėse Valstijose taip pat veikia kaip FamilySearch filialai, leisdamos naudotis ta pačia informacija.

Apsilankykite FamilySearch svetainėje ir suraskite arčiausiai jūsų esantį šeimos istorijos centrą.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.