Tema

FamilySearch

FamilySearch – tai didžiausia genealogijos organizacija pasaulyje. Nuo 1894 metų FamilySearch dirba su archyvais, bibliotekomis ir bažnyčiomis daugiau nei 100 šalių, padėdama suteikti ekonomišką prieigą prie dokumentų, padedančių žmonėms rasti informaciją apie savo protėvius.

Kiekvieną mėnesį daugiau nei 3 milijonai žmonių pasinaudoja FamilySearch dokumentais, šaltiniais ir paslaugomis sužinodami daugiau apie savo šeimos istoriją. Šie dokumentai ir paslaugos yra pasiekiami internetu FamilySearch.org svetainėje arba 126 šalyse veikiančiuose 4 600 šeimos istorijos centruose, tarp jų ir garsioje Šeimos istorijos bibliotekoje Solt Leik Sityje, Jutos valst.

FamilySearch – tai Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios teikiama paslauga. FamilySearch įsipareigojimas padėti žmonėms atrasti ryšius su savo protėviais glūdi giliai mormonų tikėjime, kad šeima yra svarbiausias dalykas mūsų gyvenime ir kad šeimos ryšiai gali tęstis anapus. Kadangi domėjimasis šeimos istorija neapsiriboja tik viena kultūra, etnine grupe ar religiniu tikėjimu, visiems, norintiems sužinoti daugiau apie savo šeimą ir jos paveldą, yra prieinami įvairūs FamilySearch šaltiniai nuo bažnytinių dokumentų Europoje iki žodinės Afrikos istorijos įrašų.

FamilySearch, kaip pelno nesiekianti organizacija, yra remiama savanorių iš viso pasaulio. Šie savanoriai padeda indeksuoti dokumentus, teikia individualią pagalbą, dalinasi žiniomis apie genealoginę paiešką.

FamilySearch teikia pagalbą ir patyrusiems šeimos istorikams ir tiems, kas tik pradėjo domėtis savo genealogija. Tokią pagalbą galima gauti šeimos istorijos centruose arba susisiekus su FamilySearch pagalbos tarnyba JAV ir Kanadoje el. paštu support@familysearch.org arba tel. 1-800-406-1830. Kitų šalių kontaktinius telefono numerius rasite čia.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.