Pranešimai spaudai

2021 m. metų balandžio visuotinė konferencija bus tik nuotolinė

Dėl nuolatinio susirūpinimo pasaulio visuomenės sveikata Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra paskelbė, kad 2021 m. balandžio visuotinė konferencija bus tik nuotolinė.

Pirmosios Prezidentūros nariai ir apaštalai, kuriems virš 70 m. pasiskiepijo nuo COVID-19

Aštuoni Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios vyriausi vadovai buvo paskiepyti pirmuoju skiepu nuo COVID-19. Kadangi jiems virš 70 metų , šie vadovai atitiko Jutos valstijoje taikomą amžiaus kriterijų.

Vyresnysis ir sesuo Soaresai patyrė lengvus COVID-19 simptomus

Jie abu buvo namuose, toli nuo kitų Bažnyčios vadovų ir visiškai pasveiko, kol vėl galėjo grįžti prie įprastos veiklos

Per kasmetinį kalėdinį minėjimą Bažnyčios vadovai sutelkia dėmesį į Jėzų Kristų

Per Pirmosios Prezidentūros 2020 m. kalėdinį minėjimą pranašas ir trys kiti Bažnyčios vadovai kalbėjo apie meilę, ramybę, pažinimą ir džiaugsmą, atsirandančius sekant Jėzumi Kristumi.

Vyresniajam ir seseriai Renlandams diagnozuota COVID-19

Vyresnysis Deilas Dž. Renlandas ir sesuo Rut L. Renland gavo teigiamus COVID-19 testo atsakymus. Jų būklė atidžiai stebima

Prezidentas Nelsonas dėkoja visiems, atsiliepusiems į kvietimą dėkoti Dievui

Prezidentas Raselas M. Nelsonas padėkojo visiems, atsiliepusiems į jo kvietimą ir dalyvavusiems savaitę trukusioje iniciatyvoje #Dėkoju

Jėzaus Kristaus Bažnyčia pradeda kalėdinę 2020-ųjų metų iniciatyvą

Šiuo metu, kai yra didelis visuotinis poreikis, Bažnyčia ragina žmones šių Kalėdų metu šviesą pasauliui skleisti paprastais, prasmingais tarnystės veiksmais.

Pirmoji Prezidentūra išleido 2020 m. kalėdinę žinią

„Kviečiame visus šį metą ieškoti tikrosios Kalėdų dvasios ir ja dalytis klausant Jo – Jėzaus Kristaus, pasaulio ramybės ir šviesos Kunigaikščio“ 

Pranašas paskelbė kreipimąsi apie gydančią dėkingumo galią

Pranašas ir Bažnyčios prezidentas Raselas M. Nelsonas sukalbėjo pasaulinę dėkingumo maldą ir išsakė viltingą, guodžiantį ir vienijantį kreipimąsi COVID-19, pilietinių neramumų ir politinės nesantaikos metu.

Lapkričio 20 d. pamatysite ypatingą viltingą ir guodžiantį pranašo kreipimąsi

Raselas M. Nelsonas, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios pranašas ir prezidentas, 2020 m. lapkričio 20 d. 11:00 val. MST laiku (20:00 Lietuvos laiku) pasidalys ypatinga vaizdo žinute.