Pranešimas spaudai

Vyresnysis ir sesuo Gongai kalbės per „RootsTech" Giminės atradimų dieną

2023 m. kovo 4 d. šeštadienio transliacija

Vyresnysis Geritas V. Gongas, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Dvylikos Apaštalų Kvorumo narys, ir sesuo Siuzana Gong bus pagrindiniai pranešėjai Giminės atradimų dieną, paskutinę „RootsTech“ konferencijos dieną, pasauliniame giminės istorijos susirinkime, vyksiančiame virtualiai ir gyvai 2023 m. kovo 2–4 dienomis.

Vyresniojo ir sesers Gongų pristatymas bus transliuojamas šeštadienį, kovo 4 d., 13:30 (kalnų standartiniu laiku), internete adresu RootsTech.org, „RootsTech“ kanale „YouTube“ platformoje, Broadcasts.ChurchofJesusChrist.org ir programėlėje „Gospel Library“ (liet. „Evangelijos biblioteka“).

Giminės atradimų diena. Kas tai?

„RootsTech“ kasmet organizuoja „FamilySearch International“ ir remia Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia, kad padėtų žmonėms susivienyti ir pasisemti jėgų iš savo giminės praeities, dabarties ir ateities.

Giminės atradimų diena tai visą dieną trunkantis „RootsTech“ renginys, skirtas specialiai pastarųjų dienų šventiesiems.

Šių metų „RootsTech“ tema yra „Vienijimas“, žmonių, tradicijų, pasakojimų, prisiminimų, technologijų, inovacijų, bendruomenių ir šeimų vienijimas.

„Kartais manome, kad mūsų sprendimai veikia tik mus, – sakė vyresnysis Gongas. – Giminių suradimas primena mums, kad yra kitaip. Kartos yra labiau susijusios, nei paprastai galvojame.“

„Pasakojimai, kuriuos saugome ir kuriais dalijamės per kartas, gali turėti ilgalaikį poveikį mūsų širdžiai ir protui“, – pridūrė sesuo Gong. Ji tikisi, kad giminės istorijų atradimas, užrašymas ir dalijimasis jomis padės žmonėms „labiau vertinti išėjusiųjų prieš mus pastangas, drąsą, tikėjimą ir pasiaukojimą“.

„Man patinka, kad giminės atradimų nuotykiai neturi nei pradžios, nei pabaigos, – sakė vyresnysis Gongas. – Šie nuotykiai vienydami giminės praeitį ir ateitį tęsiasi į abi puses.“

Registruotis į visas tris dienas vyksiančius RootsTech renginius dabar galima adresu RootsTech.org. Tikimasi, kad 2023 m. kovo 2–4 dienomis nuotoliniu būdu ir gyvai dalyvaus milijonai žmonių, norinčių išgirsti įkvepiančius pagrindinius pranešimus, dalyvauti mokymuose, susipažinti su naujomis technologijomis ir pasinaudoti galimybe susieti žmones su jų šeimomis.

„Šeimos yra visuomenės pagrindas, – praeitą spalį sakė FamilySearch generalinis direktorius Styvas Rokvudas. – Giminių vienijimas ir sujungimas iš kartos į kartą stiprina žmones, taip pat ir tautas. Esame nustebę ir džiaugiamės matydami, kokį vaidmenį „RootsTech“ atliko, tikrąja to žodžio prasme, padėdamas milijonams asmenų užmegzti ryšį su savo šeimomis, praeities, dabarties ir ateities.“

Kaip tarptautinė konferencija, „RootsTech“ siūlo tai patirti žmonėms visame pasaulyje. Europiečiams ir jų palikuonims tampa vis lengviau sužinoti daugiau apie save ir savo kilmę dėl šiuo metu esančių daugiau nei 800 įrašų Europos šalių kalbomis apie giminės istoriją, kultūrą ir paveldą. Kiekvienais metais auganti vaizdo įrašų biblioteka papildoma turiniu įvairiomis kalbomis iš viso pasaulio.

Šiais metais, praturtinant internetinę patirtį, „RootsTech“ renginyje bus galima dalyvauti ir gyvai „Salt Palace Convention“ centre Solt Leik Sityje.

Prisijunkite prie „RootsTech“ internete arba apsilankykite asmeniškai


Nemokamo internetinio renginio ypatybės:

  • daugiau nei 200 naujų užsakomųjų pamokų sesijų ir užsiėmimų;
  • pagrindiniai pristatymai ir pagrindiniai pranešėjai;
  • pokalbių pagalbos tarnyba ir internetinių tyrinėjimų konsultacijos;
  • ryšys su pusbroliais ir pusseserėmis naudojant funkciją Relatives at RootsTech ir žinutes;
  • virtuali parodų salė.

Trijų dienų dalyvavimas asmeniškai konferencijų centre Solt Leik Sityje, Jutoje, kainuoja 98 USD. Tai suteikia galimybę dalyvauti nuotoliniu būdu ir:

  • daugiau nei 180 asmeninių pamokų, po kurių galėsite užduoti klausimus;
  • asmeninę pagalbą ieškant giminaičių FamilySearch bibliotekoje;
  • praktines rėmėjų demonstracijas parodų salėje;
  • asmeninį ryšį su draugais ir pusbroliais bei pusseserėmis;
  • pietus ir užkandžius.

Nemokamas įėjimas į parodų salę Solt Leik Sityje, kurioje bus daugiau nei 200 dalyvių, produktų demonstracijų ir galimybė bendrauti su tyrinėjimų specialistais.

„Tiems iš jūsų, kurie svarstote, ar prisijungti prie mūsų nuotoliniu būdu ar gyvai, geriausia šių metų dalis yra tai, kad jūs galite pasirinkti, kaip dalyvausite, – sakė Dženė Alen, „FamilySearch“ renginių the live RootsTech Q&A in September 2022 direktorė. – Tikimės, kad, jei galėsite, atvyksite į Solt Leiką, tačiau, jei negalėsite, ir virtuali patirtis bus nuostabi. Nekantriai laukiame susitikimo su jumis visais visame pasaulyje.“

Norėdami gauti daugiau informacijos apie 2023 m. „RootsTech“ apsilankykite internete adresu RootsTech.org. Norėdami daugiau sužinoti apie registracijos galimybes ir procesą, apsilankykite tiesioginėje Facebook’o klausimų ir atsakymų sesijoje.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.