Vadovo biografija

Vyresnysis Džefris R. Holandas

1994 m. liepos 23 d. vyresnysis Džefris R. Holandas buvo įšventintas Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariu. Tuo metu vyresnysis Holandas tarnavo Pirmojo Septyniasdešimties kvorumo nariu, kuriuo buvo pašauktas 1989 m. balandžio 1 d.

Nuo 1980 m. iki pašaukimo visuotiniu įgaliotiniu 1989 m. Džefris R. Holandas Provo mieste tarnavo devintuoju Brigamo Jango universiteto prezidentu. Jis – buvęs Bažnyčios švietimo komisaras ir Brigamo Jango universiteto religinio švietimo koledžo dekanas.


Buvęs studentų lyderis ir universiteto atletas vidurinėje Diksy mokykloje ir Diksy koledže savo gimtajame Seint Džordže, Jutos valst., jis Brigamo Jango universitete įgijo anglų kalbos bakalauro ir religinio švietimo magistro laipsnius. Jeilio universitete jis įgijo Amerikos studijų srities magistro ir filosofijos daktaro laipsnius.

Prieš pašaukiant į nuolatinį tarnavimą Bažnyčiai vyresnysis Holandas buvo aktyvus savo profesinėje veikloje. Jis tarnavo Nepriklausomų Amerikos koledžų ir universitetų prezidentų asociacijoje (AAPICU), Nacionalinės nepriklausomų koledžų ir universitetų asociacijos valdyboje (NAICU) ir Nacionalinės universitetinio sporto asociacijos (NCAA) prezidentų komisijoje. Už darbą gerinant supratimą tarp krikščionių ir žydų B'nai B'rith Antidefamacinė lyga jam skyrė „Laisvės deglo“ apdovanojimą. Jis tarnavo keliose visuomeninėse ir su verslu susijusių korporacijų valdybose ir gavo Boy Scouts of America (Amerikos skautų) „Pasižymėjusio skautų erelio“ apdovanojimą. Jis yra aštuonių knygų autorius, vieną iš jų parašė drauge su savo žmona Patricija.

Vyresnysis Holandas gimė 1940 m. gruodžio 3 d. Franko D. ir Elės Holandų šeimoje. 1963 m. jis vedė Patriciją Tery. Juodu turi tris vaikus.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.