Naujienos

Vyresniajam ir seseriai Renlandams diagnozuota COVID-19

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios atstovas Erikas Hokinsas 2020 m. gruodžio 5 d. paskelbė šį pareiškimą:

Nepaisant kruopščių pastangų laikytis visuomenės sveikatos rekomendacijų, vyresnysis Deilas Dž. Renlandas ir sesuo Rut L. Renland gavo teigiamus COVID-19 testo atsakymus. Jų būklė atidžiai stebima, tačiau, laimei, vyresniajam Renlandui pasireiškė tik lengvi simptomai, o sesuo Renland simptomų nejaučia. Kiti, su jais galimai kontaktavę Bažnyčios vadovai, yra tikrinami ir imasi atsargumo priemonių.

Bažnyčia vadovaujasi visomis tinkamomis sveikatos apsaugos taisyklėmis dėl kontaktų atsekimo, ir toliau laikysis sveikatos gairių dėl šio viruso, siekdama apsaugoti Bažnyčios vadovus ir visuomenę. Mes ir toliau raginame visus imtis veiksmų siekiant šios pandemijos metu apsaugoti save ir kitus, dėvėti kaukes, dažnai plauti rankas, laikytis fizinio atstumo.

 

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.