Oficialus pareiškimas

Vyresniajam ir seseriai Gong diagnozuotas COVID-19

Jie serga lengva ligos forma ir yra atidžiai stebimi gydytojų.

© 2020 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.

2020 m. spalio 6 d. Bažnyčios atstovas Erikas Hokinsas paskelbė šį pareiškimą:

Kaip šį savaitgalį buvo pranešta per visuotinę konferenciją, vyresnysis Geritas V. Gongas neseniai užsikrėtė koronavirusu ir tiesiogiai nedalyvavo konferencijoje. Jo ir sesers Gong viruso testai buvo teigiami. Jie serga lengva ligos forma, tačiau elgiasi atsargiai, o gydytojai atidžiai stebi jų sveikatą. Bažnyčia vadovausis visomis teikiamomis sveikatos apsaugos taisyklėmis, kad būtų nustatyti sąlytį su jais turėję asmenys, ir toliau, siekdama apsaugoti Bažnyčios vadovus, laikysis nurodymų dėl šio viruso, taip pat, jei reikės, ir saviizoliavimosi. Mes ir toliau raginame visus Bažnyčios narius imtis veiksmų, būtinų norint apsisaugoti patiems ir apsaugoti kitus šios pasaulinės pandemijos metu.

Spalio 8 d. Bažnyčios atstovas Erikas Hokinsas paskelbė šį pareiškimą:

Vyresnysis ir sesuo Gongai ir toliau jaučia labai lengvus COVID-19 simptomus ir sveiksta namuose. Jie yra dėkingi už daugybę maldų ir susirūpinimo bei meilės apraiškų. Dėl atsargumo visi Pirmosios Prezidentūros ir Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai buvo patikrinti ir visi testai buvo neigiami. Bažnyčios vadovai ir toliau elgiasi atsargiai, laikosi visų su COVID-19 susijusių sveikatos rekomendacijų ir ragina narius elgtis taip pat.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.