Naujienos

​Per šias Velykas dėmesį sutelkime į ramybės principus, mokydamiesi iš Ramybės Kunigaikščio

Bažnyčios rengiama 2017 m. Velykų iniciatyva kviečia per Kristų atrasti ramybę

Jau ketvirtus metus iš eilės Velykų laikotarpiu Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia mormonus ir kitus žmones visame pasaulyje kviečia dalytis viltį teikiančiomis žiniomis apie Jėzų Kristų. Šiemet dėmesys sutelkiamas į Biblijos mokymus apie Kristų, kaip Ramybės Kunigaikštį.

Jis bus vadinamas Nuostabusis, Patarėjas, Galingasis Dievas, Amžinasis Tėvas, Ramybės Kunigaikštis.“ Izaijo 9:6

 
 

„Norime, kad pasaulis žinotų, jog ramybę rasti gali visi, nuoširdžiai ieškantys Ramybės Kunigaikščio, – sakė prezidentas Raselas M. Nelsonas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo. – Po visą pasaulį skleidžiame Jo nuostabią išgelbėjančią žinią – „Aš palieku jums ramybę, duodu jums savo ramybę. Ne kaip pasaulis duoda, Aš jums duodu. Tenebūgštauja jūsų širdys ir teneišsigąsta.“

Kaip ir ankstesniais metais, žinučių (kurias matė milijonai) iniciatyva šiemet sutampa su Didžiąja savaite – nuo Verbų sekmadienio iki Velykų sekmadienio, balandžio 9–16 d. Bus skelbiami trys kvietimai:

  • Ateikite pas Kristų.
  • Ramybės principų mokykitės iš Ramybės Kunigaikščio.
  • Dalykitės būdais, kaip per Gelbėtoją atrasti ramybę.

Kvieskite visus ateiti pas Kristų

Nuo šiandien, kovo 31-osios, mormon.org svetainės tinklalapyje „Prince of Peace“ bus rodomas dviejų minučių trukmės vaizdo siužetas (parodytas žemiau), kuriame vaizduojamas Jėzaus Kristaus kaip „Ramybės Kunigaikščio“ vaidmuo ir siūloma sužinoti apie aštuonis ramybės principus. Vaizdo siužetas bus įgarsintas 33 kalbomis, o tinklalapis yra 29 kalbomis.

 

Ramybės principų mokykitės iš Ramybės Kunigaikščio

Per Didžiąją savaitę žmonės galės daugiau sužinoti apie šiuos aštuonis ramybės principus: tikėjimą, atjautą, atleidimą, atgailą, dėkingumą, Dievo žodį, maldą ir viltį. Kiekvieną dieną anksčiau minėtame tinklalapyje ir socialiniuose tinklalapiuose bus rodomas vienas principas su vaizdo siužetu, kurio personažas atrado ramybę gyvendamas pagal tą principą.

Dalykitės būdais, kaip per Gelbėtoją įgyti ramybę

Šie vaizdo siužetai ir su jais susijusi medžiaga bus skelbiama daugelyje Bažnyčios socialinių tinklalapių („Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „Pinterest“ ir „Instagram“) bei tinklalapyje „Prince of peace“ anglų ir ispanų kalbomis. Dalijantis jais internete prašoma nurodyti saitažodį #RamybėsKunigaikštis.

Kita reklaminė veikla

Skaitmeninės reklamos yra parengtos anglų, ispanų ir portugalų kalbomis. Visuose angliškuose Bažnyčios lankytojų centruose įrengti stendai anglų kalba, o Meksiko miesto šventyklos lankytojų centre – ispanų kalba. Apie iniciatyvą pranešantys reklaminiai stendai iškabinti Solt Leik Sičio ir Los Andželo šventyklų teritorijose ir Meksiko miesto šventyklos lankytojų centre.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.