Pranešimas spaudai

Šeimos istorijos biblioteka dabar vadinasi „FamilySearch" biblioteka

Solt Leik Sičio Šventyklos aikštėje buvusi Šeimos istorijos biblioteka dabar vadinasi „FamilySearch“ biblioteka. Be to, daugiau kaip 5700 Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios šeimos istorijos centrų visame pasaulyje dabar vadinasi „FamilySearch“ centrais.

FamilyHistoryLibrarySLC01
FamilyHistoryLibrarySLC01
„FamilySearch" biblioteka Solt Leik Sityje, Jutoje, JAV2023 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Šie subtilūs pakeitimai primena, kad kiekviename iš šių pastatų yra daugybė svarbių ir nemokamų genealoginių išteklių.

Šeima yra svarbiausia Jėzaus Kristaus Bažnyčios ir Dievo laimės plano dalis. Kviečiame apsilankyti „FamilySearch“ bibliotekoje arba vietiniame „FamilySearch“ centre, kad sužinotumėte savo šaknis ir kaip jus formavo jūsų protėviai. Rasite asmeninę pagalbą ir prieigą prie technologijų bei išskirtinių įrašų.

Apsilankykite „FamilySearch“ bibliotekos svetainėje, kad sužinotumėte apie netoli jūsų esantį „FamilySearch“ centrą ir jo darbo valandas.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.