Tema

Religijos institutai

http://institute.lds.org

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčioje švietimas yra itin pabrėžiamas. Be vidurinių mokyklų, mokiniams siūlomų seminarijos pamokų, Bažnyčia taip pat remia religijos studijas, skirtas vienišiems, 18–30 metų amžiaus, suaugusiems ir susituokusiems koledžų studentams, dar vadinamas „institutu“.  

  • Nuolatiniai mokytojai ir savanoriai moko studentus Bažnyčiai priklausančiose religijos institutų patalpose, vietiniuose susirinkimų namuose ar namuose pas žmones. Savaitiniai užsiėmimai vyksta darbo dienomis ir vakarais.
  • Pamokų metu vyksta religinės Senojo ir Naujojo Testamentų, Mormono Knygos, Bažnyčios istorijos, pasiruošimo santuokai ir genealoginio darbo studijos.
  • Institutas suteikia studentams galimybes augti per humanitarinę tarnystę, bendraujant ir mokantis lyderystės. Jo paskirtis – puoselėti studentų, kasdien patiriančių spaudimą, išmėginimus ir iššūkius, dvasingumą.
  • Instituto studentų daugėja ir Jungtinėse Valstijose, ir už jų ribų. 2005 metais 200 000 studentų dalyvavo institutų programoje už Jungtinių Valstijų ribų, o Valstijose – 167 000 studentų.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.