Naujienos

Evangelijos bibliotekos rinkinys „Vaikai“ suteikia vaikams prieigą prie jiems skirto turinio

Pirmą kartą Evangelijos bibliotekoje sukurtas specialiai vaikams skirtas skyrius.

Naują skyrių Vaikai galite rasti Evangelijos bibliotekos dalyje Grupės, nesvarbu, ar prie jos jungiatės naršykle, ar mobiliąja programėle. Tai leis vaikams pasinerti į istorijas, filmukus ir interaktyvias užduotis. Tai taip pat suteiks tėvams ir Pradinukų organizacijos klasių mokytojams priemones, reikalingas kas savaitę ruošti pradinukų ir namų vakaro pamokas.

Iki šiol Evangelijos bibliotekos turinys buvo skirtas suaugusiems, ir nebuvo konkrečios vietos, kur vaikai galėtų rasti tik jiems skirtą medžiagą. Šis naujas skaitmeninės medžiagos šaltinis sukurtas vaikams taip, kad jie galėtų naršyti patys. Jis patrauklus vaikams, iliustruotas, mygtukai patogūs vaikams.

Visuotinė Pradinukų organizacijos prezidentė Kamilė N. Džonson sakė: „Esame įsitikinę, kad vaikams skirtas turinys Evangelijos bibliotekoje sustiprins jūsų šeimos tikėjimą Gelbėtoju Jėzumi Kristumi. Tai dar kartą patvirtins, kad esame dangiškųjų tėvų vaikai ir tai bus priemonė Dvasiai kviesti į savo namus“.

Parama vaikams per COVID-19

Per COVID-19 pandemiją vaikai neteko galimybės dalyvauti Pradinukų organizacijos susirinkimuose. Pradinukų organizacijos teikiamo mokymo patirčių netekusiems vaikams reikėjo pagalbos mokytis Evangelijos.

Bažnyčios nariai iš JAV Džordžijos valstijos Kevinas ir Lindi Balard sakė, kad įkvėpta programa Ateik ir sek paskui mane ir jų apylinkės narių palaikymas padėjo keturiems pradinukų amžiaus vaikams pereiti prie namuose vykstančių Bažnyčios susirinkimų. „Kiekvieną sekmadienį surengdavome sakramentą, ir vienas iš mūsų vaikų vesdavo pamoką, sakydavo kalbą ar paliudydavo apie tos savaitės temą“, – paaiškino Lindi.

Kevinas papasakojo, kad toks sekmadieninių pamaldų formatas leido vaikams atsakingiau mokytis Evangelijos. „Tai suteikė jiems daug pasitikėjimo kalbėti apie Evangeliją. Prieš nutraukiant susirinkimus namuose jų kalbos jau buvo gana neblogos.“

Vaikams skirtas rinkinys padeda jiems prisiimti atsakomybę už savarankišką Evangelijos mokymąsi naudojantis šimtais aukštos kokybės Raštų pasakojimų filmukų, vaikų pasakojamų istorijų, vadovų kalbų ir dainavimui kartu skirtų vaizdo įrašų.

Kaip rasti skyrių „Vaikai“?

Norėdami Evangelijos bibliotekoje rasti vaikams skirtą skyrių, kompiuteryje ar išmaniajame telefone atverkite Evangelijos bibliotekos pagrindinį puslapį. Spustelėkite Grupės. Tada spustelėkite Vaikai. Taip pasieksite į kategorijas suskirstytą turinį. Daugiau kategorijų pateikiama anglų kalba.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.