Naujienos

Prezidento Raselo M. Nelsono 2019 m. tarnystė Lotynų Amerikoje

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentas Raselas M. Nelsonas nuo 2019 m. rugpjūčio 24 d. iki 2019 m. rugsėjo 2 d. lankė Lotynų Amerikos pastarųjų dienų šventuosius ir kitus žmones. Kartu su vyresniuoju Kventinu L. Kuku iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo jis tarnavo Gvatemaloje, Kolumbijoje, Ekvadore, Argentinoje ir Brazilijoje.

 

Toliau pateikiama jų vizitų santrauka.
 

Gvatemala, Gvatemala

Pradėjęs devynių dienų tarnystę Lotynų Amerikoje, prezidentas Nelsonas šeštadienį Gvatemaloje susitiko su Bažnyčios nariais ir šalies vyriausybės atstovais. Pirmoji jo tarnystės penkiose šalyse stotelė buvo Gvatemalos miestas, šalies sostinė, žinoma dėl senovės majų istorijos ir netoliese esančių ugnikalnių. Vakarinėje dvasinėje valandėlėje jis 15 minučių ispanų kalba kalbėjo pastarųjų dienų šventiesiems.

„Mokykite savo vaikus ir vienas kitą apie Viešpatį Jėzų Kristų. Jo Apmokėjimas yra didžiausias įvykis pasaulio istorijoje“, – kalbėjo pranašas.
 

Bogota, Kolumbija

2019 m. rugpjūčio 25 d. Bogotoje, Kolumbijoje, susirinkusius dešimtis tūkstančių pastarųjų dienų šventųjų prezidentas Nelsonas mokė, kad didžiausios dangaus palaimos yra įmanomos Jėzaus Kristaus dėka.

Be to, prezidentas Nelsonas, vyresnysis Kukas ir vyresnysis Enrikė R. Falabėja susitiko su Kolumbijos Respublikos prezidentu Ivanu Duke Markezu. Jie aptarė religijos laisvę. Prezidentas Nelsonas sakė, kad prezidentas Markezas „rūpestingai mus priėmė ir buvo dėkingas už mūsų Bažnyčios pagalbą“.
 

Kitas, Ekvadoras

Iš sostinėje Kite esančio generolo Ruminjahuso koliziejaus, kuriame buvo susirinkę pastarųjų dienų šventieji, į visus Ekvadore esančius Bažnyčios susirinkimų namus transliuotame susirinkime prezidentas Nelsonas kalbėjo, kad kiekvienas iš jų yra atsakingas už tikėjimo Dievu ugdymą. Niekas negali to padaryti už kitą žmogų, sakė jis.

Antradienio rytą pranašas susitiko su Ekvadoro prezidentu Leninu Morenu. Jie aptarė šeimų apsaugojimo svarbą.

Buenos Airės, Argentina

Prezidentas Nelsonas tūkstančius Bažnyčios narių ir sukviestus svečius mokė, kaip pasiekti tokią gilią ramybę, kuri galėtų išlaikyti juos ramius net neabejotinos mirties akivaizdoje. Vyresnysis Kukas, sesuo Nelson ir sesuo Kuk taip pat kalbėjo apie tai, kad gyvenime pirmumą turėtume teikti svarbiausiems dalykams.

Anksčiau tą dieną ši grupė, kartu su humanitarine organizacija, dalyvavo dovanojant neįgaliųjų vežimėlius tiems, kuriems jų reikia.
 

Brazilija, Brazilija

„Laukia įdomūs dalykai, – pasakė prezidentas Nelsonas, savo tarnystę Lotynų Amerikoje baigdamas Brazilijoje – didžiausioje Pietų Amerikos ir Lotynų Amerikos šalyje. – Šis darbas juda į priekį didėjančiu greičiu. Kiekvieną rytą labai nekantraudamas šoku iš lovos, kad pamatyčiau, ką atneš nauja diena.“

Interviu žiniasklaidai prezidentas Nelsonas užsiminė apie tai, kad spalio mėnesį vyksiančioje visuotinėje konferencijoje bus paskelbta apie naujas šventyklas ir kitus dalykus.
 

San Paulas, Brazilija

Daugiau nei 37 000 žmonių, įskaitant daugybę šeimų, maždaug 8 valandas rikiavosi lauke prie Anhembi konferencijų centro, kuriame vyko dvasinė valandėlė su prezidentu Nelsonu. Daugelis jau sėdėjo iki susitikimo pradžios likus net penkioms valandoms, užpildydami visą centrą. Tai buvo didžiausia sueiga už JAV ribų, kurioje kalbėjo prezidentas Nelsonas. „Atvykau kaip paprastas Viešpaties tarnas“, – be pasiruošimo kalbėjo prezidentas Nelsonas. Tačiau atsinešęs Raštus jis davė patarimų tėvams.

Po šios dvasinės valandėlės prezidentas Nelsonas davė interviu Brazilijos „Band TV“ naujienų vedėjai Izabelei Tacakei.

Prezidentas Nelsonas 2018 m. sausį tapo 17-uoju Bažnyčios prezidentu. Nuo to laiko jis daug keliavo po pasaulį, lankydamas Bažnyčios narius ir tikėjimo draugus daugelyje žemynų.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.