lt-1press-wearing-masks.jpg
Viešas pranešimas

Pirmoji Prezidentūra ragina pastarųjų dienų šventuosius, kai reikia, dėvėti veido kaukes ir pasiskiepyti nuo COVID-19

„Mes galime laimėti šį karą, jei visi laikysimės išmintingų ir rūpestingų medicinos ekspertų bei vyriausybės vadovų rekomendacijų“

2021 m. rugpjūčio 12 d., ketvirtadienį, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra išsiuntė tokį pranešimą:

Brangūs broliai ir seserys!

Atsidūrėme kare su nenumaldoma pandemija, niokojančiu COVID-19 virusu ir jo atmainomis. Norime padaryti viską, ką galime, kad apribotume šių virusų plitimą. Žinome, kad apsaugą nuo jų sukeliamų ligų galime įgyti tik paskiepiję didžiąją daugumą gyventojų.

Kad sumažintume galimybę užsikrėsti šiais virusais, raginame viešuose susirinkimuose, kur neįmanoma išlaikyti saugaus atstumo, dėvėti veido kaukes. Kad apsisaugotų nuo šių sunkių infekcijų, raginame žmones pasiskiepyti. Turimi skiepai pasitvirtino kaip saugūs ir veiksmingi.

Mes galime laimėti šį karą, jei visi laikysimės išmintingų ir rūpestingų medicinos ekspertų bei vyriausybės vadovų rekomendacijų. Žinokite, kad nuoširdžiai mylime visus Dievo vaikus ir rūpinamės jais.

Pirmoji Prezidentūra

Raselas M. Nelsonas,
Dalinas H. Ouksas,
Henris B. Airingas

Nuo COVID-19 pandemijos pradžios Bažnyčia ir jos nariai ištikimai demonstruoja įsipareigojimą „būti gerais piliečiais ir kaimynais“, laikytis šalyje galiojančių vyriausybės nurodymų, taisyklių ir gairių dėl viešų susirinkimų, kaukių dėvėjimo ir saugaus atstumo.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.