7fc070651bb911ec8410eeeeac1e04a2c4f6a41a.jpeg
Naujienos

Per pandemiją šventyklos toliau veikia

Saugos taisyklės ir veiklos ribojimai padeda išlaikyti šventyklos apeigas prieinamas pasirodžius omikron atmainai

Bažnyčios šventyklų departamentas išplatino šį pareiškimą:

Po to, kai šventyklos trumpam buvo uždarytos užgriuvus COVID-19 pandemijai, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios šventyklos vėl pradėjo veikti 2020 m. gegužę. Nuo tada šventyklose apeigos atliekamos atsižvelgiant į vietines sąlygas ir vyriausybės sveikatos ir saugos rekomendacijas. Saugiai ir apdairiai tęsiame šventyklų darbą ir stebime omikron atmainos poveikius. Sveikatos ir saugos taisyklės gali būti ir toliau tikslinamos, atsižvelgiant į vietines sąlygas.

Esame dėkingi už palaiminimus, kad per pandemiją šventyklos toliau veikia visame pasaulyje. Kadangi šventyklos dar negali veikti visu pajėgumu ir apeigų vietose reikia laikytis saugaus atstumo, apeigų užsisakymo laikai yra labai riboti. Visiems, kuriuos tai paveikė, dėkojame už kantrybę ir supratimą. Šventyklos lankytojų prašome laikytis visų sveikatos ir saugos taisyklių ir nesilankyti šventykloje, jei jaučia COVID-19 simptomus arba neseniai buvo paveikti viruso.

Kad galėtumėte apsilankyti šventykloje, kol ji veikia ribotu pajėgumu, raginame Bažnyčios narius dalyvavimą apeigose planuoti gerokai iš anksto, apsvarstyti, ar tikrai galėsite dalyvauti atitinkamose šventyklos apeigose, ir kuo greičiau atšaukti registraciją, jei negalėsite dalyvauti apeigose, kad jose galėtų dalyvauti kiti.

Bažnyčios vadovai ir darbuotojai stengiasi, kad daugiau lankytojų galėtų apsilankyti šventykloje, kai tik tai saugu. Taip pat tobuliname šventyklos darbo planavimo sistemą, atsižvelgdami į gautus atsiliepimus. Kiekvieną su šventyklomis susijusį sprendimą lemia Bažnyčios narių gerovė ir noras būti gerais piliečiais. Norime, kad kiekvienas džiaugtųsi tarnystės ir garbinimo Viešpaties namuose palaiminimais.

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios nariams šventyklos nėra eilinės sekmadienio pamaldų vietos. Jos ganėtinai skiriasi nuo tūkstančių eilinių maldos ar susirinkimų namų, visame pasaulyje naudojamų sekmadienio pamaldoms.

Bet kas, nepriklausomai nuo jo religinių įsitikinimų, gali užeiti į pastarųjų dienų šventųjų susirinkimų namus ir dalyvauti pamaldose. Tačiau dėl šventyklų, kaip „Dievo namų“, šventumo tik vertiems Bažnyčios nariams leidžiama įeiti į šventyklas. Norėdamas įeiti šventyklą, narys turi laikytis pagrindinių tikėjimo principų ir tai patvirtinti savo vietiniams vadovams kartą per du metus.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.