Pranešimas spaudai

Pastarųjų dienų šventieji renkasi į 2019 m. balandžio visuotinę konferenciją

Tikimasi, kad penkiose sesijose apsilankys tūkstančiai

  Tūkstančiai šventųjų iš viso pasaulio šį savaitgalį renkasi į Solt Leik Sičio Šventyklos aikštę, kurioje vyks Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios 189-oji metinė visuotinė konferencija.

2019 m. balandžio 6 d., šeštadienį, ir balandžio 7 d., sekmadienį, vyksiančiose penkiose sesijose įkvepiančiomis žiniomis ir pamokymais dalysis Pirmoji Prezidentūra, Dvylikos Apaštalų Kvorumo nariai ir kiti visuotiniai įgaliotiniai bei pareigūnai. Kitų tikėjimų žmonės taip pat kviečiami apsilankyti šioje visuotinėje konferencijoje.

Dukart metuose, pirmąjį balandžio ir spalio savaitgalį, vykstančios visuotinės konferencijos laukia daugiau nei 16 milijonų Bažnyčios narių iš 30500 kongregacijų, esančių visame pasaulyje.

Visuotinės sesijos

Visuotinės sesijos prasideda 10:00 ir 14:00 valandomis kalnų vasaros laiku (angl. MDT). Visuotinė kunigijos sesija vyrams ir vaikinams vyks šeštadienio vakare 18:00 val. Visuotinė moterų sesija vyks rudenį.

Pastarųjų dienų šventieji šią konferenciją galės ne tik stebėti gyvai, bet ir žiūrėti ar klausytis jos transliacijos. Visų sesijų tiesioginės transliacijos vyks adresu ChurchofJesusChrist.org.

Ši transliacija taip pat vyks per Bažnyčios palydovinę sistemą, Mormon Channel, radiją, televiziją, palydovinius ir skaitmeninius kanalus. Per Bažnyčios palydovinę sistemą taip pat vyks sesijų retransliacijos bei „Pasaulinis reportažas“ apie pastarųjų šešių mėnesių Bažnyčios naujienas.

Publikacijos apie visuotinę konferenciją

Medijoms skirta informacija apie visuotinę konferenciją, įskaitant nuotraukas ir vaizdo medžiagą, bus publikuojama Bažnyčios naujienų tinklalapyje bei jos socialiniuose kanaluose, įskaitant Facebook, Twitter ir Instagram.

Norėdami dalyvauti pokalbiuose apie visuotinę konferenciją socialinėse medijose, naudokite #GeneralConference ar kitas rekomenduojamas grotažymes. Apaštalų pranešimus taip pat galima rasti „Facebook‘e“ ir „Twitter‘yje“.

Svetainėje ChurchofJesusChrist.org vyks visuotinės konferencijos pranešimų tiesioginės transliacijos 31 kalba, o vėliau, norint peržiūrėti ar perklausyti pagal poreikį, šie pranešimai bus prieinami 86 kalbomis. Šie pranešimai 10 kalbų taip pat bus prieinami visuotinės konferencijos YouTube kanale bei 86 kalbomis Evangelijos bibliotekos programėlėje.

Stebėjimas gyvai

Norint dalyvauti sesijose 21000 žmonių galinčiame sutalpinti konferencijų centre būtini nemokami bilietai. Neturintieji bilietų į laisvas vietas bus sodinami vadovaujantis principu „pirmas atėjęs – sodinamas pirmas“. Tokia bilietų neturinčiųjų eilė bus pradedama formuoti prie Šventyklos aikštės šiaurinių vartų iki kiekvienos sesijos likus maždaug dviem valandoms.

Papildomų sėdimų vietų bus ir kitose Šventyklos aikštės vietose. Bilietai nereikalingi norint patekti į papildomas stebėjimo sekcijas, įskaitant Susirinkimų Rūmus, kuriuose sesijų bus galima klausytis ispanų kalba.

Bažnyčios patalpose nebebus saugomi žmonių asmeniniai daiktai, pvz., didelės rankinės, kuprinės, pirkinių krepšiai, lagaminai ir maistas.

Kad būtų išvengta transporto kamščių, vykstantieji į konferenciją raginami susiburti ir pavėžėti automobiliais kitus arba naudotis viešuoju transportu. Informaciją apie automobilių stovėjimo aikšteles galima rasti svetainėje ChurchofJesusChrist.org.

Lietuvių kalba įgarsintą konferencijos įrašą bus galima žiūrėti Bažnyčios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių susirinkimų namuose balandžio 13-14 dienomis.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.