Naujienos

Pastarųjų dienų šventieji raginami „Mylėti, dalytis, kviesti“

Vietiniai vadovai susirinko į pasaulinę transliaciją

Ištikimi Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios nariai, kaip ir kiti išpažįstantys krikščionybę, rimtai priima Jėzaus Kristaus pavedimą dalytis Jo Evangelija su kitais ir tai daryti paprastai ir natūraliai. Keli apaštalai mokė šių principų neseniai vykusiame pasauliniame renginyje „Mylėti, dalytis, kviesti“.

2021 m. birželio 26 d., šeštadienį vyresnysis Dyteris F. Uchtdorfas, vyresnysis Deividas A. Bednaris ir vyresnysis Kventinas L. Kukas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo prisijungė prie kitų Bažnyčios vadovų bei jaunuolių pasaulinėje transliacijoje.

Transliacija vyko iš Šventyklos aikštėje esančio konferencijų centro teatro Solt Leik Sityje, Jutos valstijoje.

Sesuo Bonė H. Kordon, visuotinė Merginų organizacijos prezidentė, moderavo diskusiją, kurioje dalyvaujantieji internetu dalijosi patirtimi, buvo rodoma vaizdinė medžiaga apie priimančius narius iš viso pasaulio.

Prezidentė Kordon pastebėjo: „Įdomu matyti, kaip Gelbėtojas Savo išpirkimo darbą vykdo per mylėti, dalytis ir kviesti pasiryžusius žmones.“

Vyresnysis Kukas sakė: „Mes visi dirbame tą patį darbą – padedame Dangiškojo Tėvo vaikams sudarant sandoras ir jų laikantis susisaistyti su Gelbėtoju. Mes tai darome mylėdami, dalydamiesi ir kviesdami.“

Vyresnysis Uchtdorfas pridūrė: „Tikiuosi, kad šie principai pažįstami mums visiems, nes jie yra pamatas to, ką reiškia būti sandorą sudariusiu Jėzaus Kristaus sekėju. Galvojant apie meilę atmintin iškyla du didieji Viešpaties įsakymai: mylėti Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi, siela ir protu, o savo artimą kaip save. Meilė turėtų būti viso to, ką darome pamatas, leitmotyvas.“

Dešimtmetis Koenas Beitas, Bažnyčios narys iš Vašingtono valst. į bažnyčią atsivedęs draugą sakė: „Manau, kad gerai, jog dalijamės Evangelija, nes taip kiti gali pajusti mūsų ir Dangiškojo Tėvo meilę.“

Kemė Beic, Pradinukų organizacijos prezidentė iš Sietlo, Vašingtono valst., aiškino: „Manau, kad vaikai mums visiems, ypač suaugusiesiems, yra puikiausi pavyzdžiai kaip savyje pažadinant vidinį vaiką pasinaudoti dvasinėmis dovanomis ir taip atrasti gebėjimą dalytis Evangelija labai natūraliai ir nuoširdžiai.“

„Vaikams, mums visiems, nelengva būti naujoje ir nepažįstamoje aplinkoje. Tačiau, kai ta aplinka pilna meilės – tampa daug lengviau. Štai kodėl meilė turi būti viso, ką darome pamatas.“ – sakė vyresnysis Kukas.

Gregas Draubėjus, misijos prezidentas Ričmonde, Virdžinijos valst., transliacijoje dalyvavo su savo žmona.

„Man labiausiai, patinka tai, kad „Mylėti, dalytis, kviesti“ nėra nauja Bažnyčios programa. Tai tiesiog įkvėpti amžini principai, kuriuos galima nuoširdžiai taikyti kasdieniame gyvenime“ – sakė prezidentas Draubėjus.

„Meilė neturi grafiko arba galiojimo datos. Kai dalijamės ir kviečiame vedini meilės, būname kantrūs. Tada nesiliaujame stengęsi ir pasitikime Viešpačiu.“ – tęsė vyresnysis Bednaris.

„Mes tiesiog įtraukiame kitus į tai, ką gero jau ir taip darome. Toks kvietimas nebaugina, nekelia baimės. Jis kyla iš meilės ir rūpesčio kitais žmonėmis.“ – mokė vyresnysis Uchtdorfas.

Prezidentas M. Raselas Balardas, pavaduojantysis Dvylikos Apaštalų Kvorumo prezidentas, kalbėjo paskutinis.

„Turime imtis veiksmų. Privalome mylėti, dalytis ir kviesti. Viešpats pakuždės mums dalytis savo patirtimi, užsiėmimais ir tuo, ką veikiame. Jis įkvėps mus kviesti kitus ateiti ir pamatyti, ateiti ir padėti, ateiti ir prisidėti.“ – sakė prezidentas Balardas.

Visą transliaciją galite žiūrėti čia anglų ir rusų kalbomis.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.