Pranešimas spaudai

Pasaulinis diskusijos renginys jaunimui „Aš esu Jėzaus Kristaus mokinys"

2024 m. sausio 28 d., sekmadienio, pasaulinis diskusijos renginys jaunimui skirtas 2024 m. jaunimo temai „Aš esu Jėzaus Kristaus mokinys“ (žr. 3 Nefio 5:13).

Jaunimas raginamas su savo jaunimo grupe dalyvauti šioje pasaulinėje diskusijoje, kurią pravesti padės iš anksto įrašyta vaizdo diskusija su vyresniuoju Gariu E. Stivensonu iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo.

Iš anksto įrašytas vaizdo įrašas dabar pasiekiamas anglų, ispanų, italų, portugalų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Per ateinančias savaites įrašas bus įgarsintas ir kitomis kalbomis. Jis paskelbtas ChurchofJesusChrist.org transliacijų puslapyje ir Evangelijos bibliotekoje, kad jį būtų galima su grupe žiūrėti nuo sausio 28 d.

Siūlomas vietinio renginio planas

Žemiau siūlomas šio susirinkimo planas:

  • Įžanginis muzikinis numeris ir jaunuolio malda
  • Susitikimą veda jaunimas
  • Peržiūrėkite iš anksto įrašytą vaizdo įrašą (vaizdo įrašo trukmė 45 min.)
  • Kai vaizdo įraše būsite paraginti, sustabdykite peržiūrą, kad su grupe aptartumėte įtrauktus apmąstymų klausimus
  • Baigiamoji malda
  • Po renginio jį galėsite peržiūrėti kada norėsite

Jaunimo temos muzika ir kitos priemonės

2024 metų jaunimo albumą, temos dainą, temos meno kūrinius, veiklų idėjas ir kitą medžiagą galite rasti adresu youth.ChurchofJesusChrist.org.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.