Naujienos

Bažnyčia padėjo įrengti sensorinį kambarį Plungės socialinės globos namams

2024 metų sausio 24 dieną Plungėje duris atvėrė Socialinių paslaugų dienos centro sensorinis kambarys vaikams, turintiems įvairių raidos sutrikimų, bei jų šeimoms. Specialiai paskirtose patalpose įrengtos raminančios ir šviesą skleidžiančios priemonės, tokios kaip šviesos terapijos stalai, sūpynės, šviesos pluoštai, sėdmaišiai, vandens burbulų vamzdis, šviečiantis kilimas ir kt.
 
Liepos mėnesį prasidėjusi bažnyčios atstovų draugystė ir bendradarbiavimas su dienos centro darbuotojais po truputį davė apčiuopiamų ir naudingų rezultatų. Toks sensorinis kambarys - pirmas ir kol kas vienintelis Plungėje, kuo socialinių namų darbuotojai labai džiaugiasi. Pastarųjų dienų šventųjų humanitariniai misionieriai įvertino tokio kambario būtinybę ir inicijavo jo įrengimo finansavimą.
 

​​​​​Kambario atidarymo ceremonijoje dalyvavo Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios Klaipėdos skyriaus prezidentas Mindaugas Turauskis. „Esame nuoširdžiai dėkingi už jūsų pakvietimą, bet labiausiai džiaugiamės dėl šios įstaigos pasiryžimo imtis prasmingų darbų ir ištiesti pagalbos ranką vaikams“ – atidarymo metu sakė jis. Džiugu, kad bažnyčia gali prisidėti prie bendruomenių gerovės kėlimo bei užmegzti šiltus ryšius su visuomenės nariais.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.