Pranešimas spaudai

Pasaulinė dvasinė valandėlė jauniems suaugusiesiems su vyresniuoju ir seserimi Soaresais

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios jauni suaugusieji kviečiami artintis prie Jėzaus Kristaus 2024 m. vasario 18 d. peržiūrėdami pasaulinę dvasinę valandėlę jauniems suaugusiesiems.

<p>Vyresnysis Ulisis Soaresas ir sesuo Rozana Soares</p>
Vyresnysis Ulisis Soaresas ir sesuo Rozana Soares2024 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Vyresnysis Ulisis Soaresas iš Dvylikos Apaštalų Kvorumo ir jo žmona Rozana dalysis specialiai 18–30 metų jauniems suaugusiesiems skirtomis žiniomis. Neseniai vyresnysis ir sesuo Soaresai mokė, kaip jauni suaugusieji gali gauti asmeninį nukreipimą iš Dievo, stiprinti tikėjimą ir pasiruošti amžinajai santuokai bei šeimai. Ši vasario dvasinė valandėlė – tai papildoma proga išgirsti Jėzaus Kristaus apaštalą ir pajusti Dvasią.

Jauni suaugusieji raginami dalyvauti su draugais ir vėliau aptarti, kaip gyventi pagal tai, ką sužinojo per šią dvasinę valandėlę.

Kaip žiūrėti

Transliaciją įvairiomis Europos kalbomis nuo vasario 25 d. bus galima peržiūrėti svetainėje broadcasts.ChurchofJesusChrist.org.

Transliacijų kalbos:

albanų, armėnų, bulgarų (su subtitrais), kroatų (su subtitrais), čekų, danų (su subtitrais), olandų (su subtitrais), estų (su subtitrais), suomių (su subtitrais), prancūzų, vokiečių, graikų (su subtitrais), vengrų (su subtitrais), islandų (su subtitrais), italų, latvių, lietuvių, norvegų (su subtitrais), lenkų, rumunų (su subtitrais), serbų (su subtitrais), slovakų, slovėnų, ispanų, švedų (su subtitrais) ir ukrainiečių.

Vėliau šios dvasinės valandėlės įrašą galėsite bet kuriuo metu peržiūrėti „Evangelijos bibliotekoje“.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.