Tema

Parama nukentėjusiems nuo cunamio

http://www.lds.org/library/page/display/0,7098,6215-1-3213-1,00.html

  • Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia 2004 m. gruodžio mėnesį suteikė tiesioginę pagalbą cunamio nusiaubtoms Indonezijai, Tailandui ir Šri Lankai. Bažnyčia, bendradarbiaudama su Pasauline Islamo pagalbos organizacija, iš Jungtinių Valstijų siuntė maisto ir svarbiausių produktų nualintiems kraštams.
  • Bažnyčia tęsia pagalbą šiam kraštui, vykdydama ilgalaikius paramos projektus. Su vietinės valdžios pagalba buvo atstatytos mokyklos, gydymo įstaigos ir mečetės.
  • Kai kuriuose kraštuose Bažnyčios vadovai, misionieriai ir Bažnyčios nariai padėjo žmonėms grįžti į savo gyvenamąsias vietas. Žvejams, ūkininkams ir audėjams buvo išdalinti įrankiai, kurie padėjo jiems pradėti dirbti ir pasirūpinti savimi, savo šeimomis ir bendruomenėmis.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.