Pranešimas spaudai

Naujame Velykų koncerte „Išpirkėjas" per sakralinę muziką ir įkvėptus meno kūrinius vaizduojamas Kristaus gyvenimas ir tarnystė

Koncertas bus transliuojamas kovo 26 d. ir jį bus galima pamatyti iki balandžio vidurio

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia Europoje parengė naują Velykų koncertą, aukštinantį mūsų Gelbėtojo Jėzaus Kristaus gyvenimą bei tarnystę, ir pradės jį transliuoti 2023 m. kovo 26 d. Per koncertą, pavadintą „Išpirkėjas“, skambės kūriniai iš to paties pavadinimo Dženės Ouks Beiker albumo, kuriuos ji neseniai įrašė kartu su jaunimo orkestru ir choru Jutos valstijoje, Gošene. Tai filmavimo aikštelė, kurioje prieš metus buvo baigtas filmuoti biblinių filmų serialas.

Vyresnysis Hansas T. Boumas, tikėjimo vadovas Šiaurės Europos krašte, sakė: „Tai pirmas kartas, kai Bažnyčia Europoje rengia koncertą specialiai Velykų laikotarpiui. Gražios muzikos, įspūdingų vaizdų ir visame pasaulyje žinomų Europos tapytojų meno kūrinių derinys dar labiau pabrėžia šio ypatingo laikotarpio reikšmę. Tikimės, kad žiūrėdami koncertą Bažnyčios nariai bei draugai bus įkvėpti ir sustiprės jų troškimas sekti Jėzumi Kristumi ir daryti gerą įtaką pasauliui.“

Prieš kiekvieną muzikinį numerį bus pristatytas Kristaus įkvėptas gerai žinomas Europos menininko kūrinys. Bus rodomi Leonardo Da Vinčio, Karlo Blocho, Andželikos Kaufman, Heinricho Hofmano, Fransisko de Surbarano, Bertelio Torvaldseno, Saimono Djuvio ir kitų šedevrai. Apie juos iš Frederiksborgo pilies Danijoje, kur yra garsioji Karlo Blocho galerija, mums papasakos švedų konferansjė Luisas Heris. 1984 m. jis kartu su savo broliais laimėjo Eurovizijos dainų konkursą.

Kalbėdamas apie šį koncertą Luisas Heris paminėjo, kad jis tiki, jog viskas, kas gera ir dora, nukreipia į Kristų. „Tiesiog kartais mums reikia tai priminti. Šis Velykų koncertas yra vienas iš tokių priminimų. Tikrai jaučiuosi pagerbtas galėdamas šiame koncerte pristatyti pagarbius meno kūrinius, kurie primena, ką mums reiškia mūsų Viešpats ir Gelbėtojas, ir padeda sutelkti dėmesį į Jo gydančią galią“, – baigė jis.

Dženė Ouks Beiker sakė, kad ji taip pat jaučiasi nepaprastai palaiminta galėdama dalyvauti šiame koncerte, skirtame Gelbėtojui Jėzui Kristui. „Esu labai dėkinga, kad galiu atlikti šią įkvėptą muziką, kurią Kurtas Bestoras sukūrė ir aranžavo kaip Gelbėtojo gyvenimą vaizduojančių scenų garso takelį. Tikiuosi, kad šis koncertas leis kiekvienam pajusti Dvasią ir priartins prie Jėzaus Kristaus.“

Koncerto formatas ir kaip žiūrėti

Koncertas filmuojamas anglų kalba ir bus pristatytas 31 kalba. Jį bus galima žiūrėti per

Bažnyčios vietinį tinklalapį, YouTube ir Facebook nuo 2023 m. kovo 26 d., sekmadienio, 19:00 val. iki 2023 m. balandžio vidurio.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.