Mormonų Tabernakulio choras – vienas seniausių ir didžiausių chorų pasaulyje yra koncertavęs JAV prezidentams, pardavęs milijonus įrašų, laimėjęs daugybę apdovanojimų ir sužavėjęs žiūrovus daugybėje šalių.
Choras įsikūręs Solt Leik Sityje, Jutos valst., Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Vyriausiosios valdybos pastate.
Chorą sudaro 360 savanorių 25–60 metų amžiaus dainininkų Bažnyčios narių. Kiekvieną savaitę jie repetuoja ir koncertuoja, jiems dažnai akompanuoja Šventyklos aikštės orkestras.
Mormonų Tabernakulio choras atsirado 19 amžiaus viduryje. Pirmą kartą mažas choras giedojo 1847 metų Bažnyčios konferencijoje, vos 29 dienos po pionierių atvykimo į Druskos Ežero slėnį.
Į vakarus nuo Solt Leiko šventyklos stovi istorinis mormonų Tabernakulis, gimtieji choro namai. Mormonų Tabernakulio choras pavadinimą gavo dėl šio pastato.
Didelėje salėje chorui akompanuoja 11 623 vamzdžių Tabernakulio vargonai, kurių ranka raižyti paauksuoti vamzdžiai buvo pagaminti iš Jutoje augančių medžių. Vis dar veikia dešimt iš 1867 metais pagamintų vargonų vamzdžių.
Choras labiausiai žinomas dėl rengtos sekmadieninės televizijos laidos Music and the Spoken Word (Muzika ir Žodis) , transliuotos iš Šventyklos aikštės Solt Leik Sitytje. Ši programa yra ilgiausiai besitęsianti, visoje šalyje rodoma laida Amerikoje.
Ronaldas Reiganas, buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas 1981–1989 metais, jo inauguracijoje 1981 metais giedojusį Mormonų Tabernakulio chorą praminė Amerikos choru.
Daugelį metų vykę koncertiniai turai vedė chorą per didžiąsias Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Europos, Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono koncertų sales.
Solt Leik Sityje 2002 metų vasario 8-24 dienomis vykusių Žiemos Olimpinių žaidynių metu choras pasirodė oficialioje uždarymo ceremonijoje.
Choro įrašai buvo apdovanoti dviem platininiais ir penkiais auksiniais diskais, įskaitant Grammy apdovanojimą už „Battle Hymn of the Republic“ („Respublikos mūšio himnas“). Kai kuriuos įrašus choras padarė drauge su didžiaisiais pasaulio orkestrais, tokiais kaip Filadelfijos Orkestras, Niujorko Filharmonijos orkestras ir Jeruzalės Simfoninis orkestras.