Naujienos

Bažnyčios vadovo patarimas tūkstantmečio jaunimui, gyvenančiam neramiame pasaulyje

Prezidentas Nelsonas su žmona Vende kalba vakaronėje Las Vegase

 

Kaip auganti karta gali laimingiau ir prasmingiau gyventi? Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios prezidentas Raselas M. Nelsonas 2018 m. vasario 17 d. Las Vegase, Nevadoje, grupei jaunų suaugusiųjų pasakė, kad atsakymą iš dalies galima rasti palyginime, nusakančiame, kaip svarbu vengti trukdžių ir pagundų.

Savo kalbą jis pradėjo nuo palyginimo, pabrėždamas, kad „jūsų didžiausias saugumas šiame gyvenime yra niekada nežengti gundančio žingsnio link ten, kur neturėtumėte eiti, ir nedaryti to, ko neturėtumėte daryti.“

Pranašas paaiškino, kad būdami žmonės visi turime troškimus, susijusius su išgyvenimu. „Tie troškimai yra būtini, kad palaikytume gyvybę. O ką daro priešininkas? – paklausė jis. – Jis puola mus per mūsų troškimus. Jis gundo mus valgyti tai, ko neturėtume valgyti, gerti tai, ko neturėtume gerti, ir mylėti taip, kaip neturėtume mylėti!“

Prezidentas Nelsonas pasakė šimtams jaunų suaugusiųjų, dalyvavusių vakaronėje keturiuose Las Vegaso mormonų susirinkimų namuose, kad jie turėtų mokytis gyvenime turėti tikslą, žinoti, kas jie yra, kodėl jie yra čia ir kaip įvaldyti dieviškus įsakymus.

Asmens tapatybė

„Vienas svarbiausių dalykų, kurį turite sužinoti šiame gyvenime, – kas iš tiesų esate“, – sakė prezidentas Nelsonas. Jis paragino auditoriją sužinoti apie savo gimdytojus, senelius ir kitus protėvius savo genealoginėse linijose. Svarbiausia, sakė jis, jie turėtų žinoti savo tikrą tapatybę.

„Žinokite, kad esate rinktinis Dievo sūnus arba dukra, sukurti pagal Jo paties atvaizdą“, – sakė prezidentas Nelsonas.

Sesuo Nelson, kuri taip pat kalbėjo šeštadienio vakarą, pasakė: „Atėjo laikas liautis lygiuotis į kitus. ƒ[…] Kai parodysite Viešpačiui, kad esate rimtai nusiteikę daryti tiksliai tai, ko atvykote į žemę, stebėkite, kas nutiks. Jis gali daug ką dramatiškai pakeisti. Taigi laikykitės savo gyvenimo kelionės, kelionės, kuriai gimėte.“

Paskirtis

Prezidentas Nelsonas priminė susirinkusiems, kad kiekvienas buvo sukurtas tam tikram tikslui, ir atsakymas į klausimą „kodėl“ jų gyvenime yra esminis.

„Kai pradėsite bent kiek suvokti, kokius jūsų Dangiškasis Tėvas jus mato ir ką Jis tikisi, kad padarysite dėl Jo, jūsų gyvenimas niekada nebebus toks pat“, – sakė Prezidentas Nelsonas.

Dieviškas įstatymas

Prezidentas Nelsonas sakė, kad jo patirtis dirbant širdies chirurgu jį išmokė, kad dieviški įstatymai yra atrandami, numatomi, patikimi ir besikartojantys. Tai, paaiškino jis, yra tiesa moksle ir religijoje. Pavyzdžiui, yra mokslo dėsniai, pagal kuriuos plaka širdis, ir religiniai dėsniai, pagal kuriuos vyksta apreiškimas.

„Vienas dydis tiks visiems čia šįvakar susirinkusiems, – sakė sesuo Nelson. – Tai, kas buvo pasakyta iš sakyklos, gali tobulai tikti kiekvienam iš jūsų, nes tai, kas buvo pasakyta, Šventoji Dvasia pritaikys, kad tiktų jums. Aš nežinau, ką turite išgirsti, tačiau Viešpats žino.“

Sesuo Nelson prisiminė, kaip būdama 24 metų atšaukė sužadėtuves gavusi įkvėpimą klausydamasi visuotinės konferencijos.

Prezidentas Nelsonas sakė: „Kuo daugiau Dievo įstatymų pažinosite, – o svarbiausia, kuo daugiau laikysitės, – tuo veiksmingesnis bus jūsų teisus vadovavimas.“ Tokiu stiliumi prezidentas Nelsonas paragino susirinkusiuosius sekti Jėzų Kristų gyvenant gyvenimą, kupiną maldos, tarnystės ir stropaus Dievo įstatymų studijavimo.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.