Naujienos

Misionieriai sveikina Lietuvą

Savanorystė - vienas būdingiausių Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios narių (dar vadinamų mormonais) bruožų. Šiuo metu įvairiose pasaulio šalyse tarnauja 70 946 misionieriai savanoriai. Dauguma jų aštuoniolikmečiai vaikinai ir devyniolikmetės merginos. Jie kalba daugiau nei 80 skirtingų pasaulio kalbų. Viena jų lietuvių kalba.

Į Lietuvą misionieriai dažniausiai atvyksta iš JAV. Atvykę čia, jie deda daug pastangų, kad išmoktų mūsų kalbą, pažintų kultūrą ir pasidalytų Jėzaus Kristaus evangelija. Nuo 1993 m. Lietuvą jau aplankė daugiau nei 600 misionierių. Kiekvienas iš jų pamilo mūsų šalį ir kultūrą. Išvykę namo dažnai ją prisimena, kai kurie grįžta su savo šeimomis, kad ir joms parodytų mūsų šalies grožį.

Kiekvienai tautai nepaprastai svarbi nepriklausomybė. Ji asmeninės kiekvieno piliečio laisvės laidas. Tai suprasdami mormonų misionieriai sveikina visus Lietuvos žmones nepriklausomybės šimtmečio proga.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.