Naujienos

Mormonai prisijungia prie miesto švarinimo akcijos

Vilniečiai, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios nariai, 2013 m. gegužės 11 dieną įsiliejo į gatves ir parkus išėjusių tvarkyti miestiečių gretas. Bažnyčios vadovai ir nariai palaiko šią puikią iniciatyvą, kuri suburia įvairių tikėjimų, skirtingo amžiaus, išsilavinimo ir profesijų žmones puošti ir švarinti šalies aplinką. Mormonai Vilniuje jau penktus metus iš eilės registruojasi kaip akcijos dalyviai.

Šiemet grupė bažnyčios narių padėjo sutvarkyti šalia Ateities gatvės esantį parkelį, rinko paliktas ir vėjo atneštas šiukšles. Toks tvarkymasis Vilniaus mormonams nėra naujovė. Susirinkimų namams įsikūrus Fabijoniškių rajone, Bažnyčios nariai prižiūri aplink šį pastatą esančią teritoriją, renka šiukšles aplinkiniuose miškeliuose.

„Ši akcija yra puikus būdas skatinti žmonių patriotizmą. Nuostabu sutikti tiek daug bendraminčių, žmonių, kurie rūpinasi gamta ir kuriems svarbu išsaugoti ją švarią. Tai gera galimybė visiems pamąstyti apie mūsų ateitį – kokią norime matyti savo šalį. Kadangi dalyvaujame jau ne pirmą kartą, puikiai pažįstame daugelį rajono gyventojų, kurie taip pat kasmet prisijungia prie šios kilnios akcijos. Dalyvaudamas panašiose veiklose matau, kaip kiekvienas dalyvis tampa atsakingesnis, pareigingesnis. Prisimenu vieno senovės pranašo žodžius, kad tarnaudami savo artimiesiems, mes tarnaujame mūsų Viešpačiui“, – tvirtina Denis Grinevičius, Bažnyčios atstovas spaudai, nuolatinis akcijos „Darom“ dalyvis ir didelis jos entuziastas.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.