Pranešimas spaudai

Lapkričio mėnesį pasirodys naujas „Draugas draugui“ epizodas

„Draugas draugui. Mano Dangiškasis Tėvas myli mane“ pasirodys 2022 m. lapkričio 5 d.

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia paskelbė, kad 2022 m. lapkričio 5 d., 10 val. ryto, kalnų vasaros laiku bus išleistas naujas „Draugas draugui“ epizodas pavadinimu „Mano Dangiškasis Tėvas myli mane“.

Friend2Friend01
Friend2Friend01
Visuotinė Pradinukų organizacijos prezidentė Siuzana H. Porter bendrauja su vaikais „Draugas draugui“ epizode pavadinimu „Mano Dangiškasis Tėvas myli mane“, kurio numatoma transliavimo data yra 2022 m. lapkričio 5 d.2022 by Intellectual Reserve, Inc. All rights reserved.
Download Photo

Vaikai, tėvai ir Pradinukų organizacijos mokytojai kviečiami stebėti šią transliaciją, kurioje skambės muzika, bus rodoma Pradinukų organizacijos prezidentūros parengta medžiaga ir pranešimai.

Lapkričio mėn. „Draugas draugui“ tai trečiasis Draugas draugui epizodas šiemet. Du ankstesni epizodai buvo sutelkti į šventyklą ir krikšto, Šventosios Dvasios ir sakramento principus.

Lapkričio mėnesio epizode vaikai bus kviečiami pagalvoti, kaip jie gali tarnauti ir būti malonūs kitiems, o po to nupiešti paveikslėlį arba užrašyti jiems kilusias mintis.

Visą transliaciją ir jos dalis bus galima rasti internete po lapkričio 5 d., ir jomis praturtinti mokymąsi namuose arba bažnyčioje. Šia transliacija gali mėgautis vaikai,

susirinkę šeimose, Pradinukų organizacijos klasių grupėse ar pavieniui.

Renginys bus įrašomas anglų kalba. Išverstos versijos bus prieinamos ispanų, portugalų, prancūzų, italų, vokiečių, rusų, korėjiečių, japonų, mandarinų ir kantono kalbomis.

Kaip žiūrėti


Vaizdo įrašus bus galima rasti ChurchofJesusChrist.org, Evangelijos bibliotekos ir Gospel Media svetainėse aukščiau išvardytomis kalbomis.

Angliškas, ispaniškas ir portugališkas versijas taip pat bus galima rasti „Gospel for Kids“ YouTube kanaluose:

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.