GenConf04-23_01_230321_v1.jpg
Pranešimas spaudai

Kvietimas stebėti 2023 m. balandžio visuotinę konferenciją

Kviečiame visus dalyvauti 2023 m. balandžio 1-2 d.

Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia kviečia visus prisijungti prie milijonų žmonių visame pasaulyje ir pasiklausyti įkvepiančių vilties ir atsinaujinimo žinių iš dabartinių pranašų ir apaštalų per artėjančią visuotinę Bažnyčios konferenciją 2023 m. balandžio 1–2 d., šeštadienį ir sekmadienį.

Dalyvavimas šioje religinėje transliacijoje padeda žmonėms sužinoti apie Jėzų Kristų, sustiprinti asmeninį ryšį su Gelbėtoju ir patirti ramybę, viltį bei džiaugsmą, kylančius sekant Juo. Visi pastarųjų dienų šventieji, Bažnyčios draugai ir kiti kviečiami dalyvauti Verbų sekmadienio savaitgalį.

„Visuotinė konferencija – tai galimybė gauti asmeninį apreiškimą. Jos metu visuotiniai Bažnyčios vadovai duoda patarimus ir nurodymus, – rašė Bažnyčios Pirmoji Prezidentūra. – Raginame narius klausytis, studijuoti, apmąstyti ir taikyti duotus patarimus.“

Visuotinė transliacija vyks iš konferencijų centro Solt Leik Sityje, Jutos valstijoje, JAV. Ją sudarys dvi dienas vyksiančios penkios unikalios visoms žmonių amžiaus grupėms skirtos dviejų valandų trukmės bendrosios sesijos. Laikas nurodomas EEST – Rytų Europos vasaros laiku.

Šeštadienis, 2023 m. balandžio 1 d.

Šeštadienis, 2023 m. balandžio 1 d., 19:00 val. – šeštadienio rytinė sesija

Šeštadienis, 2023 m. balandžio 1 d., 23:00 val. – šeštadienio popietinė sesija

Sekmadienis, 2023 m. balandžio 2 d.

Sekmadienis, 2023 m. balandžio 2 d., 3:00 val. – šeštadienio vakarinė sesija

Sekmadienis, 2023 m. balandžio 2 d., 19:00 val. – sekmadienio rytinė sesija

Sekmadienis, 2023 m. balandžio 2 d., 23:00 val. – sekmadienio popietinė sesija

Informacijos apie dalyvavimą konferencijų centre vykstančioje visuotinės konferencijos sesijoje rasite Temple Square Live Events puslapyje.

Kaip stebėti arba klausytis tiesiogiai?

Visos konferencijos sesijos daugiau nei 70 kalbų bus tiesiogiai transliuojamos svetainės ChurchofJesusChrist.org tiesioginių transliacijų puslapyje, programėlėje „Evangelijos biblioteka“ ir kituose radijo, televizijos, palydoviniuose ir skaitmeniniuose kanaluose. Lietuvių kalba konferenciją bus galima stebėti vietiniame Bažnyčios tinklalapyje.

Kaip stebėti arba klausytis vėliau?

Po transliacijos, pasakytos žinios įvairiomis kalbomis bus prieinamos teksto, garso ir vaizdo formatais įvairiuose kanaluose, kad jas vėliau pagal poreikį būtų galima peržiūrėti ir studijuoti. Šie kanalai yra: Evangelijos biblioteka, Gospel Media, Visuotinės konferencijos grojaraščiai Bažnyčios „YouTube“ kanale, Visuotinės konferencijos tinklalaidė (anglų k.) ir Bažnyčios žurnalai.

Kaip pasiruošti visuotinei konferencijai

Padėkite vaikams ir jaunimui pasiruošti stebėti visuotinę konferenciją, pritaikydami idėjas iš „General Conference Activities for Children and Youth“ (anglų k.).

Papildomi ištekliai

Kai kurie iš šių išteklių gali būti prieinami tik tam tikromis kalbomis.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.