Naujienos

Ketvirtis amžiaus Lietuvoje

Gegužės 19 d. Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčios nariai iš visos šalies rinkosi drauge paminėti praėjusius 25-erius metus Lietuvoje.

Renginio dalyviams buvo pasiūlyta keletas veiklų. Norintieji galėjo sužinoti daugiau apie genealoginį darbą, panagrinėti savo ir kitų genealoginius medžius, taip pat turėjo galimybę išmokti indeksuoti archyvų dokumentus - perkelti metraščių duomenis į skaitmeninę erdvę. Bažnyčios nariams ir svečiams buvo pristatyti pastarųjų kelerių metų humanitariniai projektai ir suteikta galimybė prisijungti prie dabar vykstančio antklodžių siuvimo Klaipėdos nakvynės namams. Mormonų misionierių surengtoje veikloje norintys galėjo daugiau sužinoti apie savanorių vykdomą darbą ir bendravimą su žmonėmis dvasinėmis temomis. Mažieji dalyviai taip pat nebuvo pamiršti. Jų laukė linksmos karpinių iš popieriaus pamokėlės ir smagūs žaidimai lauke.

 

Renginiui persikėlus į didžiąją salę visus pasveikino Bažnyčios Baltijos šalyse vadovas Kirilas Pochilka. Jis pabrėžė, kad nuostabioje mūsų šalyje yra daug teisių žmonių. Susirinkusiesiems jis taip pat priminė, kad kiekvienas žmogus atlieka svarbų vaidmenį žemėje, ir paminėjo, kad Lietuvos žmonės bus palaiminti tiek, kiek jie stengsis gyventi dorai ir sąžiningai. Šventės dalyvius taip pat pasveikino ir prisiminimais bei mintimis pasidalijo Liujis Vaitas, prieš 14 metų misionieriumi tarnavęs Lietuvoje.

Kultūrinės programos metu bažnyčios nariai iš Šiaulių, Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus susirinkusiuosius džiugino giesmėmis, linksmomis dainomis ir trumpais vaidinimais. Šventės pabaigoje po vaišių kėdės buvo patrauktos į šonus ir visi norintieji galėjo prisijungti prie liaudies šokių ir smagių tautinių žaidimų.

Daugiau apie Mormonų istoriją Lietuvoje skaitykite čia:

mormonu-naujienos.lt/straipsnis/baznycios-istorija-Lietuvoje

http://lds.lt/about

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.