Naujienos

Katalikų Bendruomenės Tarnyba apdovanojo Pirmininkaujančią Vyskupiją už humanitarinę veiklą

Kasmetinės Humanitarinių apdovanojimų vakarienės metu Katalikų Bendruomenės Tarnyba (Catholic Community Services, sutr. CCS) įteikė apdovanojimą Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios Pirmininkaujančiajai Vyskupijai už tarnavimą kitiems.

„[Pirmininkaujanti Vyskupija] buvo nepamainoma pagalbininkė Katalikų Bendruomenės Tarnyboje“, – sakė Solt Leik Sičio vyskupas, monsinjoras Džonas C. Vesteris, tai progai skirtame CCS sukurtame vaizdo filme, parodytame renginio metu.

Pirmininkaujantis Vyskupas Geris E. Styvensonas pažymėjo, kokį nuostabų tarnavimo pavyzdį rodo Katalikų bažnyčia.

„Dangiškas [Dievo] patarimas Jo vaikams būti tikintiems, pagelbėti silpniesiems, pakelti nusvirusias rankas ir stiprinti nusilpusius kelius yra mums visiems skirtas raginimas, kaip turime elgtis su savo artimu“, – sakė Vyskupas Styvensonas. – „ Šį vakarą mus pagerbusių brolių ir seserų pavyzdys tikrai yra įkvepiantis,“

Dešimtmečiais Katalikų bažnyčia ir Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia džiaugiasi partneryste labdaros ir humanitarinės pagalbos srityje.

„Tokie nuostabūs mus su Katalikų bažnyčia ir Katalikų bažnyčios vadovais siejantys santykiai <...> turi ilgą istoriją“, – sakė M. Raselas Balardas iš Dvylikos Apaštalų kvorumo. „Manau, kad Dangiškasis Tėvas šypsosis matydamas mūsų bendras pastangas. Žavimės ir vertiname didį Katalikų bažnyčios atliekamą darbą“, – sakė jis.

Abi bažnyčios drauge su kitomis religinėmis ir visuomeninėmis grupėmis tęsia darbą padėdamos esantiems nepritekliuje.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.