Pranešimas spaudai

Ką reiškia būti Kristaus meilės atstovais pasauliui? Tai reiškia nuolankumą – sako naujieji apaštalai

Vyresnieji Gongas ir Soaresas kalbasi su žiniasklaida

Tris mėnesius vykdę savo naujas pareigas kaip Jėzaus Kristaus apaštalai, vyresnieji Džeritas V. Gongas ir Ulysis Soaresas dviem valandom susitiko su žiniasklaida pasikalbėti apie savo įspūdžius, patirtus keliaujant po pasaulį ir dalijantis Kristaus meile.

Prieš pokalbį su žurnalistais Šventyklos aikštės Šiauriniame lankytojų centre, šalia Kristaus statulos, vyresnieji per 20 minučių trukusį interviu papasakojo, kaip pašaukimas į apaštalus suteikė jiems didelio nuolankumo. Vyresnieji taip pat pažymėjo nepakeičiamą jų žmonų vaidmenį padedant atlikti Raštuose užrašytą pavedimą būti „ypatingais Kristaus vardo liudytojais visame pasaulyje“ (Doktrinos ir Sandorų 107:23).

 

Vyresnysis Gongas, Bažnyčios pirmasis Amerikos azijietis apaštalas, kalbėjo apie nepaprastus jausmus, kuriuos jiedu su žmona Sjuzan patyrė, išgirdę prezidento Raselo M. Nelsono pašaukimą. „Buvau dėkingas, kad šalia buvo Sjuzan“, – sakė vyresnysis Gongas, kuris jau 38 metus yra susituokęs su Sjuzan. „Manau, reikia tiesiai pasakyti, kad tada, ir vėliau, abu pravirkome. … Sjuzan yra ypatingai dvasiškai jautri. Ji visada rūpinasi kitais. Esu tiesiog dėkingas, kad kartu galime patirti tiek sunkumus tiek džiaugsmą.“

Jiedu su žmona Sjuzan turi keturis vaikus ir tris vaikaičius.

Panašius jausmus išsakė ir vyresnysis Soaresas, kilęs iš San Paulo Brazilijoje, – pirmasis apaštalas iš Pietų Amerikos.

„Su žmona esame dėkingi Viešpačiui už šią galimybę“, – sakė jis. „Tačiau matėme iššūkius, su kuriais susidursime norėdami teisingai atstovauti Gelbėtojui bei tinkamai ir nuoširdžiai pasidalyti Gelbėtojo jausmais su visais pasaulio žmonėmis – atstovauti Jo meilę ir pasiekti žmonių širdis. Tai didžiulė atsakomybė, tačiau tikime, kad su Juo galime tai padaryti“.

Vyresnysis Soaresas su žmona Rosana Fernandes turi tris vaikus ir tris vaikaičius. Spalio mėnesį jiedu pažymės savo 36-ąsias vestuvių sukaktuves.

Abiejų apaštalų tautybė ir paveldas yra labai vertingi, tačiau, kaip abu teigė, jų naujajame paskyrime svarbiau yra tai, kad jie pristato Kristų pasauliui, o ne savo kultūrinius pasaulius Kristui.

„Mūsų [pasaulinė] patirtis gali praversti, nes daugelį metų tarnavome Bažnyčiai ir sukaupėme įvairiausių patirčių visame pasaulyje. Tai mums padeda, kai susiduriame su klausimais, kuriuos reikia aptarti“, – sakė vyresnysis Soaresas, buvęs Brazilijos tarptautinių korporacijų buhalteris ir auditorius bei Bažnyčios San Paulo krašto biuro Fizinių reikalų direktorius. „Jaučiu, kad mane pašaukė Gelbėtojas Jėzus Kristus, ir esu čia, kad atstovaučiau Jam, vadovaujant Pirmąjai Prezidentūrai ir Dvylikos Apaštalų Kvorumui.“

Vyresnysis Gongas pridūrė, kad visuotinė Jėzaus Kristaus žinios esmė svarbesnė už tautą, šalį ar kultūrą.

„Bažnyčia ir Evangelija skirta kiekvienai tautai, genčiai, kalbai ir liaudžiai“, – sakė vyresnysis Gongas, „Rhodes“ apdovanojimą pelnęs mokslininkas, gyvenęs Azijoje daugiau nei dešimtmetį ir dirbęs JAV Valstybės departamente bei Strateginių ir tarptautinių studijų centre Vašingtone. „Esame dėkingi, kad žmonės visame pasaulyje myli ir pažįsta Bažnyčios vadovus taip, kaip mes mylime ir pažįstame juos. Mes, žinoma, atstovaujame Gelbėtojui. Jis yra visos žmonijos Gelbėtojas, todėl esame dėkingi už tai, kad galime liudyti apie Jį kiekvienai tautai, giminei ir liežuviui“.

Stiliaus vadovo pastaba:Kai rašysite apie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią, prašome, kad paminėdami ją pirmą kartą vartotumėte pilną jos pavadinimą. Daugiau informacijos apie tai, kaip vartoti Bažnyčios pavadinimą, rasite mūsų stiliaus vadovo puslapyje. »Stiliaus vadovas.